Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Inzeráty


Téma: Hledám bratry a sestry♥

Zaslal/a 6.8.2022 12:17

TaniaChtěl/a bys zde mít rodinu?
Nabízím hraní za sourozence mé první lišky na Saeronu.

Jako hráč se zde pohybuji od Června roku 2019, takže se nemusíte bát, že by vám rodinná příslušnice zmizela po pár dnech hraní.

Ale teď už k samotné nabídce:
Druh lišky: Liška šedá / ale nekterý příslušník by mohl být i Liška korsak. (Vždycky jsem ji považovala za Korsaka, ale v té době zde tento druh lišky nebyl, takže jsem vybrala nejbližší možnou formu.)

Sestra Jena a bratr Presley se zdáli být povahou dost podobní. Oba byli silní tělem i duchem. Kdykoliv něco upoutalo jejich pozornost, oni dva u toho byli jako první, ne kvůli rychlosti, nýbrž díky své odhodlanosti a nebojácnosti. Oba si dost věřili a neváhali použít ostré mléčné zuby. Do všeho byli hrrr a jako by neznali strach. Jednoduše to byla sebejistá liščata odhodlaná podrobit si svět.
Sebejistota, odhodlání, kuráž, odvaha, přirozená drzost, síla, vyrovnanost, ale někdy i zbrklost.
Vztah k Tanie: kladný, ochranářský
Vztah Tanie k nim: kladný

Již ve hře Sestra Camilla, ta byla mírné a přátelské povahy. Nikam se nehrnula, tak jako její dva, prve zmínění, sourozenci. Zřejmě bude dosti narcistická, protože už jako maličká se snažila neumazat si kožíšek a zaobírala se hlavně sama sebou. Snažila se, aby její krůčky byly elegantní a aby byla vždycky pečlivě upravená, proto všude chodívala jako poslední. Celkem ráda pak dávala najevo, že ona je z rodiny nejlepší princezna, co má dokonalý styl.
Nebojácnost, Drzost, lehká povýšenost, přátele si vybírá.
Vztah k Tanie: neutrální
Vztah Tanie k ní: kladný


Bratr Žak byl zdvořilý a už jako mládě působil velmi chytrým dojmem. Choval se jako princ, ale na rozdíl od Camilly, nedával druhým najevo, že je urozený a lepší, než oni. Zkrátka to byl takový gantleman. Přátelský, hravý a ohleduplný lišáček.
Gantleman, elegán, přátelský, inteligentní.
Vztah k Tanie: kladný, ochranářský
Vztah Tanie k němu: kladný

A poslední bratr Pongo, to je kapitola sama pro sebe. Tento lišák býval dosti náladový, často protivný, většinou nevěděl co chce a jen málo kdy s ním byla kloudná řeč. Připomínal prskajícího křečka. Sílou neoplýval, ale klidně vás kousl do oháňky.
Nevyrovnaný, náladový, drzý, odtažitý, samotář.
Vztah k Tanie: neutrální, odtažitý
Vztah Tanie k němu: kladný-neutrální

U všech je možnost vybrat si vzhledy dle libosti. Upravit si povahu je také možné. Mohli se změnit, ale základ by měl zůstat stejný. Celá minulost je čistě na vás. Bližší domluva je možná na discordu. :) Ráda vás přivítám.


Nebyly zaslány žádné odpovědi.Uživatel