Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Inzeráty


Téma: Nabízím sourozence!

Zaslal/a 10.7.2022 20:15

RhaetissZdravím!

Tímto nabízím, u nás na Saeronu asi nejvíce rozsáhlé, lišky obecné! Co mohu nabídnout? Jednoznačně aktivní sestru Rhaetiss. Co bude v mých silách ráda poradím, pomůžu, i pokecám. :)
Něco z historie. Rhaetiss má příběh, podle kterého by se mohla orientovat i povaha. Liščata pochází ze vzdáleného kraje. Z milující rodiny, kterou si moc dlouho neužili. Kvůli požáru a útočícím liškám byli rozděleni v poměrně nízkém věku. Rhae byla ukradena do pohanské skupiny (zkresleně řečeno). U ostatních jsem nerozepisovala, jak a kam se dostali. Takže pokud se rozhodnete psát příběh, bude to zcela a úplně na Vás. Doporučuji u mě přečíst aspoň samotný začátek, ať se uvedete do děje. (Je to perfektní příležitost pro někoho, kdo neví jak začít a rád by měl charakter s příběhem.)

Tak a teď k samotné nabídce!
Co se týče barvy, jsem otevřená úplně všemu. Jen Rhaetiss byla jako jediná narozena jako albínka (krom toho byla i nejdrobnější z vrhu). Tudíž barvy typu zrzci, hnědí, bílý či jiné provedení je ve všech případech povoleno.
Co se týče povahy je to také úplně volné. Každopádně, když se liščata ztratila, měli k sobě blízko. U matky to bylo trochu horší. Za to krátké dětství se o ně staral hlavně otec, matka byla psychicky vyčerpaná. Liščata byla ale opravdu hodně malá, když se vše stalo. Může se stát, že je budete nenávidět, milovat, nebo naopak jako Rhae si je nebude ani pamatovat (má jen vzpomínky, které se projevují hlavně ve snech).

A! Unikátní nabídka na sourozence!
Hrdý prvorozený lišák s krásným jménem Rhodos. Nadále druhorozená, navždy roztomilá, Rosie.

+ Případně bych měla k dispozici trochu sociopata z historie Rhaetiss. Lišák, temná minulost, trochu drastický typ charakteru. Nejlépe pro zkušené - u tohoto bych požadovala trochu zkušenějšího hráče, kterého hra jen tak neomrzí. Kdyby šel do hry, určitě by to zamávalo s celkovým dějem mé postavy. Víc info po případné poptávce. :)

Jsem otevřena prakticky úplně všemu, kdo by měl zájem nechť se ozve, do vzkazů či na discord. Budu moc ráda. 1


Nebyly zaslány žádné odpovědi.Uživatel