Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Inzeráty


Téma: Hledám hráče za sourozence

Zaslal/a 2.6.2019 13:45

LunaHledám hráče za sourozence Luny. Všichni jsou to lišky obecné-Luně byl druh změněn ve hře, takže pokud ji sourozenci po delší době uvidí, pravděpodobně ji na první pohled nemusí poznat.

První vrh- datum narození je na prvním hráči za sourozence, obě sestry by však měly být tak o 2-3 roky straší jak mladší vrh, vzhled je čistě na vás
Yuki (♀)- Nejstarší z prvního vrhu. Rozumná a více vážná, než hravá. Vůdčí typ lišky, co se rád pere- ne jako hru, ale doslova do krve.
Maya (♀)- (U ní si musíte změnit jméno, jelikož jiná liška Maya se objevila ve hře) Je to více samotářská liška, co si se vším vystačí sama. S nikým z rodiny nemá úplně nejlepší vztah. Lunu viděla jen jednou v životě a to když když se narodila.

Lunin vrh- *20.7.2016
Sunset (♀)-Lunina starší sestra (a zároveň nejstarší ze všech sourozenců z vrhu). Mají spolu velmi pevný vztah, i když už se delší dobu neviděly. Je to hodně sebevědomá liška, nemá však nosánek nahoru (takže je to takový “bodyguard”, co psychicky slabší brání před liškami, co ten nosánek nahoru mají).
U Ameho(♂) a Oirona(♂) máte ve všem volnou ruku

Vzhled je čistě na vás, u Sunset bych ale upřednostňovala rezavý

Na všem se můžeme případně domluvit, každopádně pokud máte zájem, napište mi do vzkazů (=


#006217
Luna
Ne že by na sourozence byla řada, ale pro jistotu píšu, že Sunset je zamluvená :DUživatel