Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Inzeráty


Téma: Hledám sourozence a známé

Zaslal/a 8.2.2023 20:05

BjarkanHelou,
hledám hráče za Bjarkanovy sourozence. Všichni jsou lišky polární, mají za sebou dost přísnou výchovu ve skupině, kde samci byli v prvé řadě bojovníky, zatímco samice lovily a staraly se o chod skupiny. Jednalo se o skupinu, která se postupně začala rozrůstat a napadat ostatní slabší skupiny, aby získala jejich území, loviště či zásoby.

- Bratři Dagr a Einbjörn byli tedy stejně jako Bjarkan vychováni jako bojovníci. Jejich povaha je však na vás - užívali si rvaček a rostoucí moci, či měli své pochybnosti o správnosti jejich konání? V mládí měli s Bjarkanem poměrně dobrý vztah, ovšem jejich pohled na něj se mohl změnit po jeho vyhnání ze skupiny.
- Vísa byla nejdivočejší z Bjarkanových sester. Nechtěla jen lovit a hlídat liščata, chtěla se stát bojovnicí jako její bratři, což byla ovšem věc, která by nikdy neprošla přes jejich otce. Její příběh by tedy byl na vás, stejně jako povaha, ačkoliv bych ráda zachovala onu bojovnost a horkokrevnost.
- Hildi a Sjöfn byly dvěma klidnějšími sestrami. Měly obavy z vývoje situace ve skupině a nevěřily, že je to ta nejlepší cesta vpřed. Hlavně Hildi si byla s Bjarkanem dost blízká. Měly by to být lišky kladných povah, ovšem v případě zájmu se nebráním jejich změně, pokud bude dobře zdůvodněná příběhem.

Také hledám hráče za pár Bjarkanových známých, členů rodiny, kterým Bjarkan pomohl uniknout, když jeho skupina napadla jejich území a kteří ho potom zachránili, když byl vyhnán. Rovněž se jedná o polární lišky.

- Unnur je liška, která Bjarkana viděla přes růžové brýle jako idealizovaného hrdinu. Měla by mít kladnou povahu, pravděpodobně poněkud naivní. Je o něco mladší, než Bjarkan.
- Unnuřinými potomky jsou Gamli a Svana, s Bjarkanem se setkali pouze jako malá liščata (rok narození 2020/21), tudíž jejich povahy i příběhy jsou zcela na vás.

V případě zájmu o kteroukoliv z lišek nebo o víc informací se ozvěte Angusovi do vzkazů nebo (nejlépe) na discord :)


Nebyly zaslány žádné odpovědi.Uživatel