Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Toho dne byla vytažená z příjemného spánku už podruhé, tentokrát nikoli vinou otravného hmyzu, ale díky ještě pořád docela mírnému slunci, které už ale Roxy pomalu začínalo prohřívat kožíšek. To byla pěkná blbost tu prospat celé ráno, teď budu muset pokračovat v plném žáru. Ale nedalo se nic dělat. zůstat tu nechtěla. Ačkoliv se jí místo odpočinku líbilo, nezdálo se, že by sem někdo chodil často. Jednostranné rozhovory s hlodavci už jí pomalu začínaly nudit. Musela si co nejrychleji najít místo, kde se zdržují i jiné lišky, aby někomu mohla povyprávět o své cestě a odpovědí jí nebylo jen nechápavě mlčení. Ještě jednou se pořádně napila, zhltla další myš a energicky se vydala na další cestu

// Poušť

Roxy u ucha bzučela otravně moucha, a tak se po ní ještě v polospánku ohnala tlapkou, bez výsledku. S nespokojeným zamručením se obrátila na druhý bok, dlouze zívla a líně se protáhla. Vůbec se jí nechtělo vstávat, ale moc dobře věděla, že zanedlouho přijde žár slunce a s ním i vedro, které by jí stejně moc spánku nedopřálo. Pootevřela jedno očko a vzápětí vytřeštila i to druhé. "Páni, voda!" zajásala nad touto docela očividnou skutečností. Úplně zapomněla, kde se to včerejší noci složila polomrtvá vyčerpáním z dlouhé cesty.
Plná nadšení ponořila hlavu do jezera a div se neudávila, když podnikla zběsilý pokus vypít ho celé naráz. Když měla konečně dost, s vyplazeným jazykem sebou flákla zase na vodou příjemně prosáklou zem a hlasitě oddechovala. Napadlo ji, že kde je voda, bude i nějaká kořist.
Vyskočila tedy na všechny čtyři a chvilku v tichosti větřila. "Ha," zajásala, když po chvilce plížení kolem jezera chňapla a pod tlapkou se jí svíjela šedá myška. "Ty jsi určitě zdejší žejo. Viděla jsi tu nedávno někoho procházet? A nebo jen třeba nakouknout? Ty se teda asi nejspíš většinou schováváš. Sice ti to moc dobře nejde, ale asi se snažíš. Třeba si někoho přece jen zahlédla." Roxy hlodavci pár minut na rozmyšlenou. Ten sebou však přestal házet a s němou rezignací dělal mrtvého. "No, dobře, já věděla, že mi nejspíš nic nepovíš, díky za rozhovor," povzdechla si lištička a s povzdechnutím posnídala. "Tady se mi líbí, možná se tu ještě zdržím," zamumlala si pro sebe a ještě chvilku si lehla k jezeru, aby si vychutnala těch pár chvil pohody, než se vydá na další cestu.
Uživatel