Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

ZorreiaTato liška je druhým charakterem uživatele Luna.
avatar

Informace

Profil


Moje aktivita je založena na náhodných výbojích energie. Někdy se mi chce psát, někdy zase ne. Někdy má na to vliv vnější krutý svět. Pokud neodepíšu do 49 hodin, máte povolení do mě šťouchnout či kopnout dle libosti.

The power of water is its ability to take any shape…

Vzhledově na první pohled ● Náramek se třemi brouky, vypálená jizva na rameni ve tvaru motýla (Herr), ocas připomínající svým zbarvením červa, žlutá vážka na čele (pokud v postech nenapíšu něco jiného)
Povaha ve zkratce ● Je to magor, ale nechovejte se k ní raději jako k liščeti.
Její magie ● Zora vidí bludičky, které ostatní nevidí. Její rezavý odraz na vodě ale ostatní vidí.
ᄽ●・●ᄿ

Povaha Reiy ve zkratce: Vyhněte se jí, nemá vás ráda.Uživatelské jméno zorreia
Zobrazované jménoZorreia
Skupina Úschovna
Zaregistrován od 20.5.2019 17:30
Naposledy aktivní 25.1.2023 18:16
Příspěvků 176, zobrazit >
Počet přihlášení 408
Jméno:Zorreia
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:26.4.2017
Sourozenci:Maeila, Rotheileo
Společný otec, iná matka: Zizza
Matka/ otec:Meithera / neznámý
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Zeylo
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Zorreia. Takhle zní celé jméno jedné lišky šedé. Ovšem představuje se jen jako “Zora”, jelikož “Reia” je podle ní někdo úplně jiný. Tahle vychytralá a mazaná liška na vás může zapůsobit dojmem hloupým, liščecím ba i až psychicky narušeným. A vlastně je to i pravda. Od té doby, co se začala potulovat po krajinách Saeronu a získala tedy jistotu znalosti terénu, přestala být poměrně plachá a nabyla na hyperaktivnosti. No a není tedy pochyb, že vedle těchto vlastností její talent zaniká a tahle mladá liška se opravdu jeví jako neschopná, co se pravděpodobně nedožije rána a když už, tak jen díky jejímu obrovskému štěstí.
Když už je řeč o štěstí, to ona má. A veliké! Ovšem záleží, co pro ni a co pro ostatní tohle slovo znamená. Zora je šťastná, že má svého patrona a svoji úžasnou schopnost ovládat vodu. Takhle málo jí ke štěstí stačí. Pojďme si ale raději povídat o tom, jak šťastné musejí být lišky, které jí zkříží cestu?
Když už tahle liška potká někoho nebo něco nového, zprvu se jen plíží kolem a pozoruje, co to něco nebo někdo provádí. Zda-li to je bezpečné. Většinou jí však dojde, že i kdyby to nebezpečné bylo, hravě si s tím poradí a tak plná života vyleze nebo sleze ze svého úkrytu. Seznamovat se. Tedy pokud se nejedná o lišku rezavou. K těm chová jakousi nenávist, no rozhodně ne respekt. Z předešlých zkušeností ví, jaké dokáží být. Větší masožravci, co žerou menší masožravce. Jako například ji. Pokud by se jim podařilo všemocnou Zoru chytit a přemoci. Ano, tahle šedivka se opravdu cítí tak nepřemožitelná, když má na své straně mluvící vážku, vodu a nově i stromy. Těžko říci, jestli je tak nepřemožitelná i v praxi, každopádně kdyby měla možnost to zjistit, vrhne se do té příležitosti po hlavě. Jako kdyby se po hlavě nevrhala úplně do všeho.
Jen tak ji neco nepřekvapí ani nevyděsí. Bývá však zábava hrát si na úplného neznalce. Být podceňovaný se často může ukázat jako výhoda. Dalo by se i říci, že s ní se jeden nenudí. Bohužel ne všichni dokáží její maličkost a snahu ocenit. Není z toho zklamaná. Ba naopak ví, se kterými liškami je nuda a pro příště se jim tedy pokusí vyhnout. Ale jen těm, se kterými je opravdu nuda. Na jiné nudné lišky se prostě nalepí a udělá vše proto, aby z nich jejich nudnost vymýtila. Taky kromě doktora proti nudě je vlastně doktorem na všechno. Cítíte se sebevědomě a konečně k něčemu dobří? Žádný strach! Zora vás srazí ve dvou větách! A nebo se cítíte naopak úplně na dně? Doktorka Zora je vám k službám se svými klaunskými kousky. Spíše než doktorka na všechno je to malá příšera, co obrací svět vzhůru nohama, jak mi teď dochází. Ale to nevadí. Stejně se říká, jak je svět zkažený a nenapravitelný. Nenapravitelný možná, ale obrátit jej vzhůru nohama není nemožné. Tedy jak by to řekl někdo moudrý, jelikož pro Zoru není nic nemožné. Minimálně si to myslí, jelikož zatím ji vše nemožné vyšlo. A kdyby to náhodou vypadalo, že něco nevyjde, jednoduše to obrátí naruby. Ve svůj prospěch, jako že to byl její plán už od začátku a mělo to takhle tedy být. Ach ano, je opravdu hodně tvrdohlavá. A přirozeně ráda vyhrává, jako snad každý. Prohra ji však nevede k pomstě, nýbrž ke snaze se zlepšit a vrátit se jako někdo, kdo tentokrát vyhraje.
Když dojde na city, je to s ní krapet komplikované. Vlastně více než jen krapet. Takovou věc možná trochu nechápe a to nejen co se týče projevů vůči ní. Kdyby byla člověk a při procházce parkem by zahlédla nějaký zamilovaný pár pod třešní, asi by hodila šavli někam do keře. Když by jí někdo řekl, že chce být něco víc, než jen kamarád, jednoduše to pochopí jako že si přeje být nejlepším kamarádem. Ještě lepším kamarádem, než nejlepším! Žebříček přátelství se Zorou má opravdu hodně stupňů. A překvapivě záporné vztahy mají jen dva- rezavky a nesnesitelně nudní. A to je vše. Zbytek jsou kamarádi s různými tituly jako nejlepší, dobří a tak podobně. Taky nutno podotknout, že umí působit tak hloupě, že automaticky přehlédne nějakou lež či lest. Jenže pokoušet se ji zmanipulovat může být občas.. No, řekněme, že po takovém pokusu se Zory už nikdy, ale opravdu nikdy nezbavíte.
Teď si možná myslíte, že jak je tahle liška hyperaktivní a zbrklá, musí být automaticky i nezodpovědná. Ale vlastně tomu tak není. Stačí říci, že jí svěřený úkol je více než jen důležitý a ona věc začne brát vážně. Těžko říci, jestli i o liščata by se dokázala postarat, to by spíše záleželo na tom, s kým je má, že. Nehledě na to, že všechny automaticky posílá do friendzóny. Což může být pro některé neuvěřitelné štěstí, jelikož nebýt téhle její vlastnosti.. no.. Kdo ví, jak by to dopadlo.
Co se Reiy týče, Zořiny “temné” (vlastně spíše magické) stránky, tahle postava není tak hloupoučká a hyperaktivní. Když vidí něco jako hrozbu, co nejdříve se toho pokusí zbavit. Byť má vlastní paměť a myšlení zcela odlišné od toho Zořiného, celkem dobře spolu vycházejí. Přeci jen je to kousek Zory samotné. A jelikož Zora je ta hlavní část, stojí Reia vždy na její straně. No a když jí ještě vysvětlí, že situace je více, než vážná, je to celkem vražedné kombo. Přeci jen, palbu kulometem otravných otázek a “inteligentních” či rýpavých poznatků jen málokdo psychicky přežije. Těžko říci, proč byla Reia vytvořena. Jestli kvůli obraně, nebo snadnějšímu dobytí světa.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel