Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Zoeavatar

Informace

Uživatelské jméno zoe
Zobrazované jménoZoe
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 6.12.2021 12:27
Naposledy aktivní 20.3.2022 8:17
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 23
Jméno:Zoe
Pohlaví:samice
Druh:Liška polární
Datum narození:18.1.2019
Sourozenci:Lili†, Katie, Bert
Matka/ otec:Eleonora / Snowflake†
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha & zajímavosti

Když přijdete k Zoe, prvně si řeknete: „rváč!“ Ovšem, ono to není v žádném případě pravda. I když má spousty jizev, které jí uštědřila divá zvěř a ostatní lišky, ona by v životě nikomu záměrně neublížila. Nikdy vás nenechá ve štychu, bude vám družnou společnici a bude si s vámi klidně povídat hodiny a hodiny o ničem. Je to neskutečný extrovert, ovšem i s touto vlastností bývá někdy dost otravná a vlezlá. Bude se vás vyptávat na hloupé otázky, otázky ohledně vašeho života a na podobné věci. Hold je zvědavá jako opice. Jejím dalším záporem je vychloubačnost. Bude se chvástat co ulovila, kde všude byla anebo co zažila. Mnohdy si bude své příběhy přibarvovat a vyřvávat do světa historky, které se ani nikdy nestaly. Ovšem díky jejímu šarmu budou tyhle splácaniny vypadat jako téměř reálné. Je soutěživá, vždycky musí být ve všem první, ať už se jedná o žrádlo, o hravé závodění či pomoc zraněnému. Nechybí jí odvaha, své přátele se bude snažit chránit a přes svou troufalost si klidně troufne i na většího protivníka, což by se jí v budoucnu mohlo vymstít. Navíc, je až přehnaně upřímná, a i když její moudra mohou kohokoliv urazit, Zoe to vždycky myslí dobře.
I přes četné mouchy, které tato liška vlastní, je Zoe v podstatě dobrosrdečná a neškodná. Je vtipná a díky svým kouskům dokáže rozesmát a rozveselit nejednu lištičku. Umí přiložit pracku k dílu, nebojí se ušpinit, ale vždycky si svůj kožíšek náležitě očistí, neboť o svůj vzhled dbá. Nebude přeci chodit jako nějaká špindíra! Navíc je to snílek, který má dostatek nápadů, které se bude bezhlavě snažit plnit. Je totiž cílevědomá a nikdo jí její názory a nápady nevyvrátí, byť mohou být sebešílenější.
Možná se to nezdá, svůj slib vždycky dodrží a bude se ho snažit splnit co nejdříve. Ovšem při svěřování nějakého tajemství si dávejte na tuto chundelatou lištičku bacha. Nemůže si prostě pomoci a drtivou většinu tajemství vykecá ostatním. Pokud o vašem tajemství bude vědět každá liška, viníka hledejte v Zoe. Je to totiž prvotřídní drbna. Její tajemství vám naopak svěří jen když vám bude důvěřovat. Navíc je to dobrodruh, který toho i přes svůj nízký věk docela dost zažil, a tudíž si vždycky najde nějakou poutavou historku. Ovšem tady zase pozor, nikdy nevíte, jestli je reálná, přibarvená či úplně vymyšlená.

zajímavosti:
- je dost chundelatá
- má spousty jizev, některé ani přes kožíšek nejdou vidět
- má vysoký, občas pištivý hlasHistorie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel