Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Winteravatar

Informace

Profil
"City žádné ve mne,
Prázdnota mne pohltila.
Nemohu se bránit, říci ne,
Bolest by mne zahltila.
Teď jsem jiný,
Bez duše,
Citů zbavený.
Jsem chladný jako led,
Ten tvor cílevědomen,
Již nemám tep,
Jsem jít démonen."
Uživatelské jméno winter
Zobrazované jménoWinter
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 20.7.2021 8:15
Naposledy aktivní 26.1.2022 9:45
Webamatheos.weebly.com/
Příspěvků 7, zobrazit >
Počet přihlášení 21
Jméno:Winter
Pohlaví:samec
Druh:Liška kana
Datum narození:8.3.2018
Sourozenci:Sestra: Spring, Bratr: Liam
Matka/ otec:Sidney / Summer
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha & zajímavosti

Jelikož žijeme ve světě dualit, má většina tendenci rozlišovat dobré a špatné věci, stavět se na jednu ze stran a odsuzovat ty, co jsou na straně druhé. Zrovna k nim Winter nepatří. Stojí na pomyslné hranici, čímž se prakticky stává neutrálním. Ne že by mu bylo všechno jedno a prostě přežíval. Spíše chvíli jedná „špatně“, chvíli „dobře“. U něj vždy záleží na okolnostech. Nemá problém zabít, ani se naopak obětovat.
Povětšinou jej ostatní popisují jako milého, avšak uzavřeného lišáka, jenž některé svou absencí nějakých hranic až děsí. Nemá problém se spřátelit, ale rozhodně by nikdy nevytvořil či se nepřidal k nějaké skupince. Jako každá liška, je samotář. Který ovšem někdy dočasnou společnost potřebuje. Ač se zdá uzavřený, tak je celkem extrovertní. Jenom nerad mluví o sobě, nepřipadá mu důležité, aby o něm ostatní věděli víc než jméno.
Co je takovou zajímavostí a někdy výhodou je fakt, že necítí emoce. Což znamená, že je prakticky psychicky imunní proti zradě nebo psychickým problémům. Tento fakt však skrývá před okolním světem, tím, že se naučil emoce předstírat. V životě mu jejich absence nepřekáží, díky tomu nerozlišuje dualitu – je-li třeba být hodný, budu. Je-li třeba zabít, zabiju. Avšak na druhou stranu je pro něj život prázdný, nebarevný a nemá smysl. Jediné na čem mu záleží je aby nemrzl a nehladověl.
Absence emocí neznamená absence receptorů bolesti. Bolest cítí. Stejně tak pohlazení či podrbání v srsti, jen z toho nemá motýlky v břiše.

Zajímavosti:
* Abscence emocí (Avšak umí je předstírat)
* Abscence pomyslných hranic morálky
* Přátelský extrovert
* Nemůžete mu 100% věřit, ale zase ani 100% nevěřit.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel