Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Void



avatar

Informace

Profil
Aktuálně: mAlUjU
Zájem o hru s Bleskem ~ buď vzkazy nebo discord

Potkal:
Tamari, Fiona, Armin, Angus, Aravanté

Stručně: energetický lišák, který neumí přestat žvanit. Je těžké odhadnout, co má zrovna v plánu, tu a tam se mu náhodně mění nálady, avšak rád naváže bližší vztah [s kýmkoliv *mrk* 6 ]
Uživatelské jméno void
Zobrazované jménoVoid
Skupina Liška
Zaregistrován od 27.8.2021 15:16
Naposledy aktivní 26.6.2022 14:57
DiscordSoirlumen#7776
Příspěvků 77, zobrazit >
Počet přihlášení 90
Jméno:Void
Pohlaví:samec
Druh:Fenek
Datum narození:20. 9. 2018
Sourozenci:Aika
Matka/ otec:Nilir / Ekka
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Čipera. Blesk. Střela. I takovými přezdívkami byl už Void označen. Jako malá lištička opravdu srší energií. Nedokáže sedět na jednom místě, pořád se vrtí či kluše kolem. Když na něj poprvé narazíte, pravděpodobně si bude pobrukovat či poskakovat, výjimečně si povídá sám pro sebe, ale ve společnosti dalších lišek neprokazuje větší samomluvou. Co se týče ostatních lišek, nedělá mezi nimi rozdíl. Pro něj jsou všechny rovnocenné, chová se stejně k samcům i samicím, docela zdvořile, přátelsky. V určitých případech, kdy se Voidovi nějaká liška či lišák zalíbí trošku víc, se k ní chová až moc hezky. Lichotí, pomáhá se vším možným a možná se až nebezpečně přibližuje, lísá a pokud není odehnán, tak i mazlí. Jestli to je láska či jen opravdu vřelé přátelství, to vám neprozradí. Možná i proto, že slovy své nejhlubší city vyjádřit nezvládne.
Rád si s liškami povídá, diskutuje nad všemožnými tématy, nebojí se ani větší společnosti. Pokud se do nějakého tématu zabere až moc, stává se, že ho pak bude problém utišit. Stejnou mírou také poslouchá názory ostatních, nezapomene je zásobovat hromadou všetečných otázek, není však jasné, k čemu mu to následně bude. Tak či onak, Void tajemství udrží, pokud z toho nebude mít samozřejmě mnohonásobný prospěch: i on má svou cenu.
Možná si taky všimnete, že Void často mění své nálady, občas i kvůli naprostým maličkostem, kdy mu ukopnutá tlapka může zkazit celé dopoledne. Na druhou stranu, jedno dobré slovo ho rozzáří na všechny strany. Stejnou mírou také rád mění témata diskuze.
Bývá dobrodružného charakteru a nerad jen nečinně sedí a přihlíží, má potřebu být všudypřítomen.
Ať už na to Void vypadá nebo ne, kromě nálad často mění strany. Jednou se jeví jako dobrák od kosti, podruhé jen nečinně přihlíží při neštěstí. Ať už tak či tak, nikdy nebyl moc sdílný, co se jeho nynějších úmyslů týče.
Vlastně, celkově je velice obtížné odhadnout, co se Voidovi právě honí hlavou, je chaotický a po delší době strávený s ním kde kdo dojde k závěru, že je vlastně tak trochu blázen.
Ovšem, tuto masku lehké šílenosti nasadil záměrně, vše, co dělá a říká, má promyšlený (v rámci možností), a to jen proto, aby byl protivníky často podceňován, což se mu zamlouvá. Výžívá se v arogantních pohledech ostatních, kteří netuší, co dokáže.
Ale proč to dělá? Void si kdysi dávno stanovil jeden určitý cíl, a to pokusit se ze světa udělat jiné, nejlépe lepší místo, i když na to jde svým způsobem. Ovšem, nemá potřebu komukoli velet či rozkazovat, od toho tu jsou jiní, co se toho rádi ujmou. Raději jen rozvíří hladinu klidného jezírka a pak už jen sleduje, jak události budou pokračovat...

Zajímavosti:
-není žádný špindíra, o svůj kožíšek se poctivě stará a čistí
-i když je to prcek, má překvapivě hlubší hlas, jako u větších lišek
-často si líže čumák



Historie

...


Vlastnosti


Magie



Skupinová magie



Specifické magie





Inventář



Diplomy, akce, výpravy…

Hráč měsíce (1x)



U Ž I V A T E L