Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Tamariavatar

Informace

Profil
Navštívená místa:
Zřícenina starého hradu
Oáza
pláň Amaron (východ)
les Taldren
jezero Talimon
Keterské jezero
Tichá řeka
potok Ruven
Vysoké traviny
Azraelův kruh
Tundra

Známé postavy:
Void - zná jménem, ++
Freydis - zná jménem, nevyzpytatelná, ?
Aika - nezná jménem, od vidění, ?
Vrail - zná jménem, trénovali spolu kouzla, druhé setkání - Osudovka, společně v týmu, nechal jí v křovinách, ?
Tamara - pouze o ní slyšela od Vraila, ?
Nessa - nezná jménem, od vidění, Osudovka, ?
Rhaetiss - nezná jménem, od vidění, Osudovka, ?, Osudovka 2
Darleen - nezná jménem, od vidění, Osudovka, ?
Angus - nezná jménem, od vidění, Osudovka, ?
Uttara - zná jménem, spolu se zúčastnily Osudovky 2, +
Aika - nezná jménem, Osudovka 2, Tam jí omylem uškvařila, ?
Dixie - zná jménem, ?
Nyché - zná jménem, +
Demi - Osudovka 3

Historie:
30. 8. - odeslána druhá část registrace
30. 8. - registrace schválena

Zářezy na pažbě:
1. Aika - omylem uškvařena na Osudovce 2.
Uživatelské jméno tamari
Zobrazované jménoTamari
Skupina Liška kana
Zaregistrován od 2.4.2021 16:03
Naposledy aktivní 25.9.2023 6:26
Příspěvků 142, zobrazit >
Počet přihlášení 86
Jméno:Tamari
Pohlaví:samice
Druh:Liška kana
Datum narození:30. 8. 2018
Sourozenci:Jayko (♂), Tyana (♀), Allad (♂), Vatne (♀)
Matka/ otec:Svarnon / Schin
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha

Drobná šedavá liška s hnědýma očima, která, jak se zdá, si ničeho nevšímá. Tak by se dala Tamari popsat po prvním pohledu na ni.
Působí dojmem, že nemá o věci kolem zájem a chvílemi až otupěle. Někomu by se zdálo že působí až apaticky. Vypadá unaveně, až na oči, které všechny bystře pozorují. Není unavená, to ne, jen si všechno rozmýšlí. Strčit do ní a ona si toho nevšimne, tak na všechny působí.
Když promluví, není to o nic lepší. Ne že by mluvila ospalým tónem, ale vypadne z ní jen pár slov a zase upadne do stavu zdánlivé strnulosti. Ale nabídněte jí, že vám může pokládat jakékoliv otázky a jí zazáří oči a na vás se sesype hromada nejrůznějších dotazů. Ale to se stává vzácně. Na pozdrav sice odpoví, ale to je tak všechno, jen si vás bude opatrně prohlížet. Nechce se jí začínat rozhovor, raději počká, až začne ten druhý.
Zatím, z poznatků o vás za tu chvilku získaných, si vás řadí do pomyslného žebříčku, dělá si na vás svůj názor. Možná, že se vám ho později podaří změnit, ale spíše se to nepovede. Na to si je Tamari moc jistá svým úsudkem.
Možná vás napadne milná představa, že můžete říci cokoliv, třeba si na ní vylít vztek a ona to bude trpět, jako by tam ani nebyla. To je ale nanejvýš špatný odhad, pokud schválně nebo omylem zamíříte do určitých témat, může se stát, že ji za chvíli nebudete moci poznat. Třeba když se zmíníte, že něco udělala špatně, možná ji začnete z něčeho obviňovat, možná je to i pravda. V tu chvíli nevyletí z kůže, jak by někdo očekával, ale začne vás propalovat očima a uvnitř ní to vře, jestli ji hodně vyvedete z míry, bude ještě do toho švihat ocasem. Možná se na vás nevrhne a nebude vám nahlas nadávat, na to si netroufne, ale v mysli vás bude častovat těmi nejhoršími nadávkami na jaké přijde. Třeba se vám zdá, že to nic není, ale od té doby se vám bude vyhýbat obloukem, když už ji potkáte, bude se na vás podmračeně dívat a bude si na vás dávat velký pozor.
Naopak, když se vám podaří se s ní natolik spřátelit, že už vůči vám nebude tak podezřívavá, možná vás mile překvapí její změna. Zaručeně už bude mnohem hovornější a i když vás stejně bude opatrně pozorovat, bude se zdát mnohem uvolněnější. Avšak pokud si myslíte, že jste se stali jejími přáteli, tak to jste se spletli. Aby jste se s ní opravdu stali kamarády, musíte jí přesvědčit. Nesmí vás přistihnout při lži, či ubližování někomu slabšímu. Musíte jí ukázat své nejlepší stránky. Ovšem pak její opatrnost roztaje, že z ní zbyde jen jemný poprašek a stane se o mnoho hovornější.
Pokud jste lišče, nemusíte se Tamari bát. K nim se chová mnohem mileji než k dospělým liškám. Je ochotná se o osamělé mládě postarat, možná mu najít něco k snědku, nebo i pohlídat, když jí o to někdo požádá. I když se soubojům a hádkám snaží většinou vyhnout, na ochranu vlčete by byla ochotná se porvat, i kdyby nebylo její.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel