Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Tamaraavatar

Informace

Profil
Datumy:
20. 7. 2020 - Registrace
26. 7. 2020 - První post
15. 10. 2020 - Přívěsek za akci (Náušnice)
9. 10. 2021 - Partnerství s Luckym // První Saeronský pár

S kým jsem?
S Luckym

Kde jsem?
Katerské jezero

Aktualizace~ 9. 10. 2021

Koho znám a co si o něm myslím?
Skajer - Potkali jsme se jednou, nemám názor/ Neutrální
Alarius - Potkali jsme se jednou, nemám názor/ Neutrální
Arisa - Milá malá polárka. Často se potkáváme v akcích po zásahu Azraelem a pomáháme si navzájem/ Kladný
Lorenzo - Letmo si tě pamatuju z ročních období, pak si nám pomohl s veverkou. Sympaťák/ Neutrální
Lucky - Milovaný rytíř/ Kladný
Newt a Setia - Setkání proběhlo v pořádku a rychle/ Neutrální

Uživatelské jméno tamara
Zobrazované jménoTamara
Skupina Liška obecná
Zaregistrován od 16.7.2020 9:21
Naposledy aktivní 8.5.2023 23:57
Webrefsheet.net/MakkiSa/tamara
Příspěvků 71, zobrazit >
Počet přihlášení 256
Jméno:Tamara
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:14.08.2017
Sourozenci:Cleo (♀), Déna (♀), Colin (♂)
Matka/ otec:Jessica / Deus
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:Lucky
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Tamara je tichou, téměř stále nic neříkající bytostí, která se pomalu ztrácí ve svém vlastním stínu. Tedy alespoň z toho prvního pohledu a pocitu z ní. Když by jste se náhodou chtěli obtěžovat tím ji poznat, zjistíte jaká je to upovídaná, možná trošku otravná, ale hlavně velmi společenská lištička, která se nerada ztrácí v davu, naopak je ve společnosti ta, která se snaží být vepředu. Velkou společnost snáší moc dobře, jejím jedním z mnoha snů, cílů a přání je být někým, kdo vede společnost kupředu. Umí dobře provokovat a občas drzý jazýček ji není cizí. Svou tmavou srst dokáže využít v tmavších prostředích a je bystrá... jako liška. K liškám stejného pohlaví je občas více arogantní a povýšená, zvlášť když se ji snaží někdo urazit. Je pyšnou členkou této elegantní a chytré rasy a náramně si to užívá, ani si nedokáže představit, že by kdy byla jiným druhem. K liškám opačného pohlaví, k samcům se zase občas chová velmi svůdně, užívá si pocit, když ji pochválí v něčem. Vztahově se ráda úžívá pouze chvilkové povyražení a většinou je tak ona, kdo první zdrhne ještě před východem slunce. Avšak to neznamená, že by se časem nechtěla usadit, jen je teď toho názoru, že si musí užít každý svůj den, než skončí někde v noře s několika otravnými a náročnými prťaty. Je velice optimistická, nikdy není před ostatními smutná. Její pohledy mají častokrát nic neříkající výraz bez špetky emocí, i když se ji myslí prohání pocity mnoha tvarů (Šťastné, smutné..). Když je smutná dává to najevo jen před určitými liškami, které získali její důvěru. Není podezřívavá, ale důvěru na potkání nerozdává, musí si ji jedinec prostě zasloužit, proto i když se je společenská, skuteční přátelé se ji dělají těžko, což nás dostává k informaci, že né příliš snadno přiznává když někde udělala chybu, je přeci příliš perfektní na to, aby dělala chyby! A druhý důvod k horšímu hledání skutečných přátel je ten, že je schopna mu bodnout kudlou do zad, pokud má k tomu důvod aby se ukázala před ostatními. Tamara je jednoduše liška, která chce mít všechno štěstí jen pro sebe.
A aby toho nebylo málo, Tamara miluje se vyhřívat na sluníčku, ráda pozoruje jak si vítr hraje s trsy trávy, či vlnkami ve vodě. Zároveň zbožňuje ten pocit, když si vítr hraje s její vlastní srstí, ve vyvýšených místech má pocit jakoby létala, že by stačil jeden jediný krok a vítr ji odnese tam, kam by si přála. Ale to však neznamená, že má sebevražedné sklony, to ani náhodou. Nepřála by si být něčím jiným, než liškou, představovala by si být liškou s křídly tak silnými, že by ji vynesli vysoko do oblak. Má ráda lesní plodiny jako dezerty, kořínky jako předkrm a vybrané zvířecí maso umí pěkně zatočit s jejími chuťovými pohárky.
Nesnáší, když něco prohraje, je velice soutěživá a ráda ve všem vyhrává. Porážku v boji nese velice těžko, ovšem brzy se díky své optimistické části povahy nad tím povznese a vynahradí si to častějším tréninkem. Nesnáší na své srsti zaschlou krev.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel