Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Swiftkillavatar

Informace

Uživatelské jméno swiftkill
Zobrazované jménoSwiftkill
Skupina Liška
Zaregistrován od 1.7.2022 10:32
Naposledy aktivní 11.7.2022 12:37
Příspěvků 0
Počet přihlášení 2
Jméno:Swiftkill
Pohlaví:samice
Druh:Liška Obecná
Datum narození:28.5.2017
Sourozenci:Keenay, Saskei, Aiskya
Matka/ otec:Nirvania /Landon
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha & zajímavosti

Popis & vzhled:
Na první pohled vás jistě zaujme záplava rezavých chlupů, které na slunci připomínají roztančené plamínky mohutně planoucího ohně. A pak možná ty úchvatné, jasně zelené oči podobající se těm nejušlechtilejším smaragdům. Ztratíte se v nich tak rychle, že si ani nestihnete uvědomit, že se tak stalo. V případě, že vás vysvobodí ze zajetí svých pohlcujících oček, zjistíte, že vás trochu zlobí krční páteř, a to proto, že musíte trochu sklánět hlavu, abyste se dostali na úroveň jejího pohledu. Tahle liška je totiž menší, než jaké lišky obecné běžně bývají. Nijak zvlášť jí to ale nepřekáží, protože přestože není z obrů, je jí všude plno a máte pocit, že snad není místo, kam byste před ní mohli utéct. Stejně jako úsměv k ní neodmyslitelně patří i specifická vůně jahod a deště, za kterou vděčí především své čistotnosti a oblibě k lesnímu ovoci. Swiftkill není vyloženě narcistická, ale jen velmi nerada se potýká se špínou.

Povaha:
Existují věci mezi nebem a zemí, které nikdo nedokáže vysvětlit a jen málokdo je zvládne pochopit. Swiftkill do téhle divnoskupiny poměrně bezproblémově zapadá a už teď mohu říci, že vás bude stát obrovské úsilí, abyste ji dokázali poznat a v ideálním případě jí porozumět.
Zprvu by se mohla zdát jako bezelstná, trochu naivní, typicky submisivní, přesto naprosto oddaná kamarádka do deště. Většinu času srší vtipem a řeč je pro ni oblíbenou kratochvílí. Dokáže se bavit hodiny a hodiny, dokonce i o úplných hloupostech, když na to přijde. Trávení času ve společnosti ostatních tvorů patří k jednomu z jejích oblíbených způsobů odpočinku. Dala by se tudíž zařadit mezi extroverty, neboť se většinu času obklopuje společností a jen velmi zřídka ji potkáte samotnou. Upřednostňuje život ve skupině před samotou, jelikož jednoduše potřebuje být potřebná a s autoritami zdánlivě nemá vůbec žádný problém. V tomto ohledu je „switch“, tedy jedinec, který není vázán dominancí ani submisí, bez sebemenších obtíží se submisivně podřídí nebo převezme velení a posílí svou dominantní stránku, pokud to situace vyžaduje, aniž by to šlo proti její vlastní přirozenosti.
Upřímnost je dar i prokletí. Nečekejte, že vám řekne přesně to, co chcete slyšet. Krutá pravda je mnohdy lepší než milosrdná lež a ona to moc dobře ví. Raději vám řekne pravdu do očí, než aby vám takzvaně mazala med kolem tlamy. Ti, co její upřímnost ocení, se mohou těšit z její společnosti a mohou si být jisti, že mají po svém boku lišku, která jim nebude lhát, ať už půjde o cokoliv.
Skromnost ji doprovází tlapku v tlapce kamkoliv, kam jen vkročí a svou aurou působí na ostatní jistým, pozitivním a uklidňujícím dojmem. Přestože je poměrně maličká, z nějakého důvodu v ostatních vzbuzuje pocit bezpečí. Někteří dokonce tvrdí, že voní jako domov. Je jakousi „kotvou“ pro ostatní, jelikož si ve většině případů zachovává chladnou hlavu a vyzařuje téměř stoický klid. Snaží se jednat dle nejlepšího vědomí a svědomí, nedělá unáhlené závěry a každé důležité rozhodnutí si velmi dlouze rozmýšlí. Také spravedlnost stojí vysoko na žebříčku jejích hodnot. Čest je pro ni posvátná a ostatní soudí především dle činů.
I když to vypadá, že byste ji mohli utáhnout na vařené nudli, neboť se zdá být důvěřivá a možná trochu naivní, opak je pravdou. Zvykla si na to, že ji jiní podceňují a ona se jim to ani nesnaží vyvracet. Zpočátku se ke každému staví s notnou dávnou skepticismu. Cesta k jejímu srdci je dlouhá a trnitá, dlážděná neustálým analyzováním každého kroku, který uděláte. Přestože vás ochotně a velmi familiárně uvítá, jako kdybyste byli staří známí, nenechte se zmýlit. Obdobně se chová ke všem, ale blíže si pouští jen pečlivě vybrané jedince. Její srdce je však otevřené každému, kdo touto cestou projde a nepoleví. Potom totiž získáte onu opravdu nesmírně loajální a oddanou kamarádku do deště, která by pro vás i dýchala, kdyby na to přišlo. I tak je ale její důvěra křehká, proto ji nedoporučuji zklamat. Sice odpouští, ale nikdy nezapomíná.
Jako všichni tvorové má i ona svou horší stránku. Není svatá a o svých slabinách nerada mluví. Má obavu, že by na ni ostatní mohli nahlížet jinak, když se dozví, kolik temnoty se v ní doopravdy ukrývá. Původcem toho všeho je její „prokletí“. Síla, s níž se narodila a kterou nedokáže ovládat, i kdyby chtěla sebevíc – zuřivost. Má horší a lepší dny. Ty lepší jsou přesně takové, jak jsem je popsala výše – zalité sluncem. Ty horší v sobě nesou jen zlo a temnotu. Jsou to dny, kdy se nakumulovaný vztek a negativní emoce už nemají kam ukládat a musí se uvolnit ven z těla. V takových dnech se každému straní a snaží se způsobit co nejméně škod, dokud se temnota z jejího těla zcela nevyplaví a nezanechá tělo a mysl opět „čisté“. Bohužel, ne vždy to dopadá dobře. V období Temna ji potkat nechcete, jelikož je nepříjemná a nevrlá, někdy se dokonce uchyluje k sarkasmu a ironii. V takových chvílích u ní nehledejte útěchu, uděláte nejlépe, když se jí vyhnete. Nálady se jí totiž mění z minuty na minutu a rozohnit ji může i na první pohled nevinné rýpnutí. Je nepředvídatelná, málokdo dokáže odhadnout, co se jí zrovna honí hlavou a jak zareaguje v následující vteřině. V dobré náladě ji rozhodí jen málo co, a pokud Vás vezme na milost, povětšinou Vás ignoruje. Za všechny ty roky se naučila své emoce eliminovat, ale stále představují riziko. Nejhorší ze všeho je, že nemůže ovlivnit, co udělá a následky svých činů si v sobě nosí po zbytek života. Od útlého věku ji doprovází vina, kterou nedokáže smazat. Nedokáže odpustit sama sobě a považuje se za monstrum.
Dalším mínusem je až přehnané nutkání ochraňovat hraničící až s majetnictvím. Dala by se označit za téměř paranoidní. Má to jednoduše zakotveno v povaze už od malička a nedokáže si představit, že by ztratila někoho, kdo je jejímu srdci blízký. Dokáže být až neuvěřitelně otravná s tím, jak každého neustále kontroluje a upozorňuje na to, co by neměl dělat, aby si náhodou neublížil. Pokud půjdete přímo proti ní, je to v pořádku, s tím si dokáže poradit. Pokud však půjdete proti někomu, koho má v oblibě, modlete se, abyste vyvázli bez větších zranění. Přestože je to totiž hrozně milá duše, která by vědomě neublížila ani mouše, když se dotknete někoho, kdo je „její“, rázem máte vlastní ocas ve svém krku. A věřte mi, nenechá se dvakrát pobízet.
Poslední slabinou, kterou se snaží držet v relativní tajnosti, je, že miluje mláďata. Všeho druhu, velikostí, barev i charakterů. Hrála by si s nimi od rána do večera, kdyby mohla. I tak si od nich ale drží určitý odstup, neboť ví, že pro ně ona sama představuje riziko. V živé paměti ještě stále má to, že stačí jen chvilička nepozornosti, špatný podnět nebo chybný krok a odnesou to ti, kteří jsou vinou neposkvrněni. V období Temna je až apatická a odmítá se k mláďatům přiblížit.

Zajímavosti:
~ vzrůstem se řadí mezi nižší průměr lišek obecných
~ atletické tělo vypovídá o velmi dobré kondici, žádné extra křivky u ní nehledejte, lehce vystupující žebra také nejsou ničím neobvyklým
~ uši jsou v porovnání se zbytkem těla větší, přizpůsobené k rozptýlení tělesného tepla
~ má velmi přívětivý a konejšivý hlas
~ je „switch“, tedy jedinec submisivní i dominantní, který se přizpůsobuje situaci a většinu času se řídí instinkty
~ je jakousi „kotvou“ pro ostatní, jelikož si ve většině případů zachovává chladnou hlavu a vyzařuje téměř stoický klid
~ stavy zuřivosti jsou v ní zakořeněné velice hluboko, nedokáže je ovládat, celé roky se snaží s nimi naučit pracovat, ale nadvládu nad nimi nikdy nezíská
~ v létě má prořídlou srst, ale chlupy na zádech jí dlouho zůstávají, naopak v zimě je srst dlouhá a poměrně hustá
~ nepohrdne lesním ovocem ani medem, když na to přijde
~ vedle vlčího pachu je cítit po dešti a jahodách
~ zelený šátek ovázaný okolo levé přední tlapy je pro ni symbolem neustálého a nikdy nekončícího boje se vlastními vnitřními démonyHistorie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel