Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Starkavatar

Informace

Profil


STAND IN OVATION

Amigo
Vrail, Ramona, Void

Troubové
Kon, Aravanté, Freydis, liška-tesařík

Señorita
Hildi, Herrea

Z doslechu
Brayden - lišák šedý, z Ambleeru, Herrein amigo
Lišák s bublinou, příbuzný albínce
2 fenci - z Ambleeru
Korsačka - z Ambleeru, plachá

CO UMÍME:
Voda 2: voda je můj friend, ryby jsou ňam, drobné vlnky
Podfukář 1: CHCI vypadat a čarovat jako jiní
Crescendo 1: líbí se mi zvuky přírody, hmmkám si a občas to působí lehoučce na jiné (sympatie, píchaní hlavy, zažene nevolnost)

CO POTŘEBUJEME
Voda max - 8* za 420 šišek
Podfuk max - 9* za 460 šišek
Crescendo max - 9* za 460 šišek


flip flip meme s Taniou
Uživatelské jméno stark
Zobrazované jménoStark
Skupina Liška korsak
Zaregistrován od 2.10.2022 23:18
Naposledy aktivní 2.10.2023 17:21
Příspěvků 93, zobrazit >
Počet přihlášení 285
Jméno:Stark
Pohlaví:samec
Druh:liška korsak
Datum narození:1.3.2017
Sourozenci:Lark, Mark, Bark
Matka/ otec:Lyra / Dork
Území:Ambleerský les (Snuri)
Partner/ ka:Hildi
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Starka kdysi dávno někdo nazval ignorantem a do sebe zahleděným hlupákem a neměl pravdu. Kdyby to ale někdo řekl teď, trefil by se do černého. Stark je sebestředný imbecil, který rád překračuje meze a prudí své okolí. Svým způsobem je to jeho způsob, jak ostatním naznačit, že je má rád, nicméně to málokdo rozklíčuje. Empatie a soucitu se od něj nedočkáte, pakliže neležíte v kaluži vlastní krve a ležíte na blyštivém kameni, který by chtěl. Upřímnost z něj přímo prýští a není ojedinělé, že se jeho dobře míněná upřímnost změní v urážky a ponižování, aby se cítil sám dobře. Není to ale stoprocentní pravdomluvka, ke lži nejde daleko. Velmi rád liškám maže med kolem tlamy a vymýšlí si ty největší ptákoviny jenom proto, aby se zabavil. Je také nekonečnou studnou moudrostí, které všem cpe do krku, aniž by o ně někdo stál. Všechno ví, všechno zná, všude byl a vše zvládne, jeden se ho ani nemusí prosit o pomoc, aby přiběhl na záchranu. Hodně si o sobě myslí a chce ukázat světu, že je hrdina hodný úcty, opěvování a služeb ostatních. Chce, aby mu všichni zulíbali tlapky a klaněli se mu, když jde kolem, tak úžasný je. Prozatím této touze plně nepropadl, ale je to možnost do budoucna. Můžeme jenom doufat, že si „lásku“ ostatních bude chtít získávat jen záchrannými akcemi, a ne podrobením světa. Rozeznává sice dobro a zlo, ale pokud mu z toho nic nekápne, nesnaží se stavět na stranu spravedlnosti.
Sice vyrůstal, a dokonce byl i členem skupiny, ale jeho úctu si zaslouží málo kdo. Nebere nikoho vážně a na nějaké úkoly a povinnosti není, pokud z toho nic nemá. Není to stresovací typ, zachovává si překvapivě chladnou hlavu ve většině situací. O svůj život se nestrachuje a vrhá se do nebezpečí bez záchranného plánu, kdyby všechno šlo do kytek.
Co se lásky týče, vždycky to byl lamač srdcí a ladie‘s man. Jeho první láska byla lehce tajemná a jeho nejdelší a nejopravdovější vztah byl se Swiftkill, ale když odešel, opustil ji a zanechal za sebou. Zjistil, že šťastný život s jednou partnerkou není to, co chce, takže koketuje s úplně každou lištičkou, kterou najde. Hrozně rád lištičky natahuje a snaží se udržet víc takových vztahů naráz.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel