Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Siphravatar

Informace

Profil
Aktualitky:
Kde: Polární skála
S kým: Arisa

Barevný kožíšek už je zahraný!

Tvorové, které už známe:
◇ Noira - neví + velmi dlouho neviděl
◇ Aelin - kamoš
◇ Kaera - je vpohodě
◇ Tarante (alias Polárník) - kamoš
◇ Sheene - super kamoš
◇ Luna - víc než super kamoš
◇ Arisa - asi kamoš, moc nezná
◇ Cron - moc nezná
Uživatelské jméno siphr
Zobrazované jménoSiphr
Skupina Liška obecná
Zaregistrován od 11.7.2019 13:09
Naposledy aktivní 13.5.2023 1:46
Příspěvků 204, zobrazit >
Počet přihlášení 280
Jméno:Siphr
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:7. 3. 2017
Sourozenci:Lilth (♀), Peane (♀), Nephed (♂️), Azir (♂️)
Matka/ otec:Eara / Zeffrel
Území:Polární skála (Ethi)
Partner/ ka:Luna
Potomci:Loki, Styr, Frosty, Tarante
Patron:není
Druhá strana:Azrael

Povaha

Když potkáte Siphra, tak vás určitě zavalí velkým množstvím slov. Je to totiž velmi upovídaný lišák a dokáže mluvit hodinami - to je také důvodem některých hádek ním vyvolaných, kdy už dotyčnému opravdu začínal „lézt na nervy“. Tomuto věčně střapatému chlupáči nedělá problém říct vám „na rovinu,“ že vám narostl křivě ocas a vaše babička je až moc stará nebo že se tváříte, jako byste šlápli na vzteklého ježka, který jen tak mimochodem zrovna spí pod dubem zahrabaný v listí. Z vaší reakce si ve většině případů nebude nic dělat, protože proč by měl, že? Může se jevit jako flegmatik, ale ve skutečnosti bere každé vaše slovo smrtelně vážně, což je mu někdy kvůli jeho citlivosti spíš na škodu. Skoro vše, co padne z vašich úst, vám bude věřit, což je jen důkazem jeho někdy až dětinské naivity.
Siphr tak možná nevypadá, ale pokud mu zrovna nedáte na hlídání liščata, tak je celkem spolehlivý a snaží se každý úkol, jaký mu uložíte, splnit. Rád vám se vším pomůže, ale někdy zapomene, co jste to po něm vlastně chtěli a když bude nad tím přemýšlet tak je víc než možné, že zakopne o nějakou větvičku a rozplácne se jak dlouhý, tak široký. Když si však něco umíní, nevytlučete mu to z hlavy za žádnou cenu. Šílené nápady a jejich uskutečňování mu není cizí, akorát ho někdy mrzí, že to nemá s kým udělat. Přál by si mít přítele, kterému by nevadila jeho povaha a poslouchání monologů o tom, že tahle liška šilhá, tenhle samec je vychrtlý jako myš po zimě a počasí je dneska nějaké divné. Tento lišák dokáže také naslouchat a mlčet, když je potřeba a pokud se mu s něčím svěříte, tak vaše tajemství nikomu nevykecá. A pro přátele: když je najednou takový zamlklý - jistojistě něco se stalo, nejspíše ho někdo jakýmsi způsobem zranil.
S podřizováním se někomu to bývá trochu horší, daná liška musí být pro Siphra nějakým způsobem důležitá, aby ji poslouchal. Jinak je celkem přizpůsobivý, ale není to pravidlem.
Mezi jeho oblíbené činnosti patří kromě mluvení také potulování se po okolí. Naopak ve svých citech je Siphr stálý - pokud se zamiluje tak je možné, že na celý život. Přátele nikdy nenechá v nouzi, strčil by za ně tlapku do pasti. Věří, že v každé lišce či lišákovi je nějaký ten kousek dobra.

Zajímavosti:
- je vždy střapatý a neupravený, teda pokud se zrovna nesnaží zalíbit nějaké lišce
- nevadí mu žádná povaha, i kdyby byl jeho parťák pořád mrzutý
- lhaní mu vážně nejde
- je to celkem dobrý stopařHistorie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel