Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Rusalkaavatar

Informace

Profil


Rusalčí princezna je k mání na hru.2 Kdo si troufá, může si ji bez váhání odchytit.

Uživatelské jméno rusalka
Zobrazované jménoRusalka
Skupina Fenek
Zaregistrován od 26.2.2020 18:54
Naposledy aktivní 25.9.2023 11:05
Příspěvků 16, zobrazit >
Počet přihlášení 45
Jméno:Rusalka
Pohlaví:samice
Druh:Fenek
Datum narození:7.8.2016
Sourozenci:Rojša, Můra, Perun, Najáda
Matka/ otec:Meluzína / Lešij
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Rusalka je pozoruhodná bytost. Skrývá v sobě nekonečno protikladů a zároveň do sebe zapadá jako puzzle. Není jednoduché této dámě s velkým D jen tak porozumět. Věc se má totiž tak, že ani ona sama svému nitru řádně nerozumí. Naštěstí ji to nijak netrápí, hlavinkou jí běhají důležitější starosti. Třeba to, jestli si ráno pořádně ulízala chloupky na hrudi tak, aby jí netrčely do všech stran. To by totiž bylo nepřípustné.
Rusalka, ztělesnění roztomilosti, je jako černá díra. Jakmile vás jednou pohltí, už není cesty zpět. Hm, jak jen to říct… Je jako pijavice. Svým drobounkým vzhledem velmi klame; ve skutečnosti je to pěkná potvora. Má velmi ostrý jazýček a když chce, dokáže být i jedovatá. Snad si tím něco kompenzuje (třeba ty své roztomilé korálky, které na ostatní bezelstně upírá). Abyste si ale nemysleli kdovíjaká čurina to je, Rusalka je jen větší nervózní klubíčko emocí. Mozek do ní sice občas neurvale kopne, aby nejdřív přemýšlela, než činila, ale copak je to platné? Pft, vůbec!
Rusalka zpravidla jedná podle emocí. Je zbrklá, do všeho skáče po hlavě a není těžké ji k něčemu popostrčit. Její největší nevýhodou je sladce vonící naivita. Rusalka je totiž naivka jak vyšitá. Samo že ji nejvíc zajímají drby o ostatních, ale je schopna vám uvěřit i to, že jste zrovinka včera viděli jelena s třetím okem na zadku. Ani u toho nepohne brvou. Abychom jí však jen neškodili, Rusalka je velkým snílkem. Už odmala žije ve svém vlastním světě. Když se dámička zrovna dobře vyspinká a vstane pravou tlapkou, umí být i překvapivě veselá a železně oddaná. Loajalita patří k jejím silným stránkám, ač se to na první pohled nezdá. Uráží ji však, když si o ní někdo myslí, že je jen hloupoučká a naivní kráska. Rusalka je inteligentní a velmi intuitivní kráska! A jakmile se k vám jako klíště přicucne, jen horkotěžko se jí zbavíte. Nemá totiž ráda samotu a nejlépe je jí ve společnosti ostatních.
Rusalka je také mírně cholerická. Není pro ni těžké vybouchnout zničehonic a za pár chvil být zase v klidu. Děje se to zejména když se jí něco nedaří, nebo když je zrovna hladová. V takových chvílích je moudré maličkou slečnu nakrmit.
P.S. nejraději má datle.

Zajímavosti:
Má vyšší hlas než je obvyklé a když zaječí, tak to sakra bolí.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel