Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Roxyavatar

Informace

Uživatelské jméno roxy
Zobrazované jménoRoxy
Skupina Liška
Zaregistrován od 25.6.2022 14:01
Naposledy aktivní 21.9.2022 15:59
Příspěvků 2, zobrazit >
Počet přihlášení 26
Jméno:Roxy
Pohlaví:samice
Druh:liška kana
Datum narození:31. 4. 2020
Sourozenci: starší brácha Moro
Matka/ otec:Amanta /Ystred
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha & zajímavosti

IscariotHistorie

Přisálo se k vám chlupaté klubíčko a nemůžete se ho zbavit? Radujte se! Potkali jste Roxy.
Tato mladá liščí dáma je prcek i na kanu a své vrstevníky kdesi v poušti zřejmě nikdy nedoroste. To jí ale ani náhodou nevadí. Svou velikost si totiž úspěšně kompenzuje užvaněností. Každému, kdo bude mít tu smůlu na ni zrovna narazit, vymluví spolehlivě díru do hlavy. A bude jí úplně jedno, že jste se zrovna snažili lovit, nebo nemáte o společnost zájem. Ona vám přece nutně musí sdělit, jak úžasné je dneska počasí a co měla včera dobrého k obědu.
Vůbec nechápe, že ostatní její hovornost nesdílejí. Všichni mají přece rádi společnost nebo o tom ještě nevědí. Je k neuvěření, že i s takovým přístupem stále zůstává mezi živými. Kupodivu ji zatím nehyzdí ani žádné jizvy od nenaložených samotářů, což se samozřejmě může kdykoli změnit.
Ale když už na nějaký ten boj dojde, vězte, že dokáže uštědřit i nějakou tu ránu, než se spasí útěkem do dáli otravovat někoho jiného. Co jí chybí do mohutnosti, vyrovnává alespoň z části čiperností a připraveností kdykoli uskočit. To z ní dělá docela talentovanou lovkyni. Většinou je mírumilovná a veškerým bojům se snaží vyhnout.
Pokud už se s ní rozhodnete dát do řeči, nebo vzdáte své snahy se rozhovorům vyhnout, zjistíte, že je Roxy neskutečně naivní. Pokud jí nabulíkujete, že jste vyrostli na támhletom dubu a potom jste spadli na zem jako žalud, nejenže vám to zbaští i s navijákem, ale bude o tom obdivně vyprávět každému, koho potká. Její důvěra ovšem není nekonečná a pokud ji párkrát napálíte, už si na vás bude dávat pozor.
Je ochotna vyslechnout si cokoliv máte na srdci a v každém případě se pokusí poskytnout jakoukoli pomoc, pokud o ni požádáte. Nebo vám ji klidně i vnutit pokud ne. Rozhodně jí nechybí nadšení pro věc. Jestli si ovšem myslíte, že si vylejete srdce a vaše tajemství budou v bezpečí, šeredně jste se spletli. Roxy je totiž nenapravitelná drbna. I když slíbí, že nikomu nic neprozradí, pravděpodobně se někde prořekne. Nikoli ovšem ze zlomyslnosti. Prostě jenom zapomene, že by si zrovna tuhle informaci měla nechat pro sebe.

Zajímavosti:
- Zbožňuje štíry a hrozně ráda je v poušti pozoruje. Zároveň se jich ale trochu bojí a netroufla by si na ně.
- Svou rodinu ztratila v pouštní bouři, ale po měsících hledání už se smířila, že ji nikdy znovu nenajde.
- Její orientační smysl je naprosto katastrofální. Je schopná zabloudit i ve vlastním úkrytu.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel