Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

PerunTato liška je čtvrtým charakterem uživatele Angus.
avatar

Informace

Profil

Nobody cares what you do
So please be yourself to death


playlist:
...//...//...


na první pohled:

- drobounký štíhlý lišák, samá noha
- jemné rysy, na první pohled snadno zaměnitelný za dámu
- často nosí v kožichu pírka, květiny a jiné ozdoby
- sebevědomé a elegantní držení těla (dokud se nepřerazí o vlastní nohy)

známosti:

+ Rojša, Rusalka, Najáda, Camilla
= Tamara, Annika, Aston
-

Fauna podle Peruna pro mou děravou hlavu

- plochochvosti
- skokoryby
- veleryby (nutno ověřit na vlastní oči)

Life is short, the world is insane and the sun will eventually explode, so you might as well do whatever the hell you want.

Uživatelské jméno perun
Zobrazované jménoPerun
Skupina Fenek
Zaregistrován od 19.4.2023 20:04
Naposledy aktivní 2.10.2023 10:52
Příspěvků 66, zobrazit >
Počet přihlášení 124
Jméno:Perun
Pohlaví:samec
Druh:Fenek
Datum narození:7.8.2016
Sourozenci:Rojša, Rusalka, Můra, Najáda
Matka/ otec:Meluzína /Lešij
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Pandora
Druhá strana:Azrael

Povaha

Perun, mocný bůh hromů a blesků. Nositele takového jména si nejspíš leckdo představí jako mohutného lišáka se hřmotným hlasem a svaly jako z kamene, vtělení mužnosti a síly. Když tedy spatříte skutečného Peruna, možná vás napadne, jestli to není náhodou nějaký omyl. Vždyť toto je takový lišáček jako nic, s jemnými pacičkami a rysy tváře, že si ho na první pohled leckdo splete se samicí. A to, i kdyby v kožichu pořád nenosil ty věčné květiny. Copak dělá nějakou čest svému jménu? Brzy ale zjistíte, že se jeho rodiče v jeho pojmenování úplně nespletli. On je totiž takovou kapesní bouří a našel své vlastní způsoby, jak nosit jméno, o kterém se kdysi domníval, že do něj nikdy nedoroste.
Ač by se svým nepatrným vzrůstem a drobnou tělesnou stavbou možná měl zcela zapadnout v davu, opak je pravdou. Perun je cokoliv, jen ne nevýrazný. Možná ho zastihnete s kožichem obarveným borůvkami na fialovo či s nějakou křiklavou šíleností z květin a peří kolem krku, možná na něj prostě narazíte na louce, jak si prozpěvuje a přitom se doprovází plácáním tlapami do zralých makovic. Ať to bude cokoliv, pravděpodobně nebude trvat dlouho, abyste došli k závěru, že jste právě narazili na dosti výstřední osobnost. Že by byl ten lišák úplně praštěný? Nebo jen trpí neovladatelnou touhou poutat na sebe pozornost? Vlastně je to asi od každého trošku, a ještě něco málo navíc.
Řečeno stručně a jednoduše, Perun je kreativní duše, která pociťuje neustálou touhu se nějakým způsobem realizovat a projevovat, neustále zkoušet a objevovat nové věci. Ať už se jeho plátnem stává svět okolo nebo jeho vlastní kožich, velmi rád zkrátka něco vytváří či přetváří k obrazu svému. Pro okolí možná mohou být jeho myšlenkové pochody dosti nepochopitelné, avšak to ušatého fenka netrápí. O uznání či povšimnutí od ostatních mu příliš nejde, alespoň ne v prvé řadě. Nedá se ale popřít, že cítí určitou touhu vystoupit z řady a vymanit se z šedivé všednosti. Navíc v tom všem je i kousek rošťáckého provokatérství. Proč neobrátit něčí sladce obyčejný den úplně vzhůru nohama? Proč nepopíchnout pár sucharů zaseknutých ve starých způsobech myšlení? Nezní to snad alespoň trošku lákavě?
Je dobrosrdečným a tolerantním tvorem. Vystupuje s uvolněným sebevědomím, přátelsky a vstřícně ke všem, kteří mu oplácejí stejnou mincí. Ochotně se pouští do hovorů a ještě ochotněji se usmívá. Není ale úplným neviňátkem, je na něm cosi přidrzlého a divokého a dokáže být dost pichlavý, když na to přijde. Rozhodně po sobě nenechá šlapat. Na některé lišky může působit dojmem, že nosí čenich trochu moc nahoru. Sám se sice nepovažuje za nějakého nadlišáka, je ovšem bystrý a má nabroušeny jazýček, což v kombinaci s jeho beznadějnou tvrdohlavostí a faktem, že si pramálo dělá z názorů ostatních, vytváří poněkud výbušnou směs, když si s někým zrovna nepadne do noty. Sviští si zkrátka na vlastní vlně, ze které se nenechá shodit. Už je na každém, jestli na ni naskočí s ním nebo se radši zůstane cachtat někde co nejdál od toho, kterého považují za pomateného cvoka. On se nikomu vnucovat nemíní.
Pokud patříte k té první skupince a alespoň se pokusíte svézt s Perunem na jeho vlně, můžete získat dobrého přítele na celý život. Nebo alespoň zajímavého společníka na dlouhé odpoledne. Nové známosti navazuje vskutku rád a popovídáte si s ním skoro o čemkoliv. Nejradši ale rozebírá nové nápady nebo se dozvídá o životě a myšlenkách ostatních, přičemž se rád podělí zase o ty své. Patří k těm, kteří o věcech skutečně přemýšlí a obrací je ze všech stran. Snaží se pochopit souvislosti a fungování světa kolem sebe i svoje místo v něm. Je pozorný k detailům a snaží se odhalit něco nevšedního i ve zdánlivě zcela obyčejných věcech. Vždy je otevřen tomu přiučit se něčemu novému, ale dělá mu radost také, když sám může někomu pomoci rozšířit si obzory. Pokud tedy sháníte parťáka na dobrodružství, Perun je celkem spolehlivou volbou. Jen málokdy odmítne.
Jedním z nejdůležitějších uvědomění v Perunově životě byl fakt, že vše se neustále mění a že ani on nemusí být stále stejným. Ba dokonce že není ani nutné si vybírat jeden způsob existence - volit mezi rozumem a srdcem, tichem a hlukem, poklidným životem samotáře nebo divokým hýřením mezi přáteli i cizinci. Oceňuje různé stránky života. Jeden den s ním křepčíte pod hvězdami a z plných plic halekáte na měsíc, ale je dost možné, že hned ten druhý se vypaří, shodí veškeré pozlátko a jako šedá myš prostě zmizí do ticha, aby se mohl chvíli potulovat v tichosti a samotě, doprovázen pouze svými myšlenkami z dohledu všech ostatních. A když ho potkáte příště, bude třeba zářit úplně novými barvami, naplněn novými nápady a zážitky a myšlenkami, ovšem uvnitř to bude stále on a nepochybně bude chtít slyšet všechno o tom, co jste od posledně zažili a co všechno se změnilo. Protože změna je přece život, a ten Perunův obzvlášť.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel