Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Noyavatar

Informace

Uživatelské jméno noy
Zobrazované jménoNoy
Skupina Liška polární
Zaregistrován od 12.4.2023 20:21
Naposledy aktivní 22.4.2023 23:14
Příspěvků 0
Počet přihlášení 7
Jméno:Noy
Pohlaví:samice
Druh:Liška polární
Datum narození:5.3.2019
Sourozenci:Nuri, Riva
Matka/ otec:Nava /Roi
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha

Noy je liška velmi nestabilní a komplikované osobnosti. Často ji sužuje pocit prádnoty nebo naopak velmi intenzivní a především negativní emoce. Svět vidí pesimisticky a cítí se uvězněna ať už ve své vlastní mysli, těle či společnosti, kterou dosti opovrhuje. Své chování však mění nemálodky právě podle ní. Snaží se zapadnout a jinému jedinci se zamlouvat, tudíž se často přetvařuje. Není tedy překvapením, že se může každému jevit jako někdo jiný. Toto pramení z jejího až iracionálního strachu z opuštění. Dokud dokáže udržet masku ideální společnice, nikdo ji přeci neopustí, no ne?
Vše se však začne hroutit v moment, kdy je v její blízkosti více lišek. Tehdy Noy začne často zmatkovat, protože jednoduše neví, jak se přizpůsobit.
Pokud má pocit, že někoho jen napadne myšlenka na to ji opustit, je schopná ho raději odstrčit sama dříve, než on ublíží jí. Z toho také plyne fakt, že je na ostatní schopná změnit názor během vteřin na základě maličkosti, jíž by jiní nevěnovali ani špetku pozornosti.
Nutno zmínit, že její pocity jsou také jistou odchylkou od normy. Většinu času se jí drží silná melancholie, avšak jsou dny, kdy prožívá velmi intenzivní a časté změny nálad. V těch se ne vždy dobře orientuje, avšak jistotou je, že zde nejčastěji figuruje vztek. Ten se často v okolí těch, na nichž jí záleží, snaží potlačit a nedávat ho najevo. A tady přicházejí na řadu určití jedinci, vůči nimž svůj vztek obrací. Pokud je v její blízkosti někdo, koho nenávidí, vylije si to na něm. Nutno podotknout, že díky časté změně názorů, se tímto jedincem může stát každý. Je tedy schopná ublížit, a to zdánlivě bezdůvodně. Následně ji však popadnou výčitky a především strach ze ztráty a snaží se získat lišku zpět. Ne vždy morálními způsoby. Manipulace rozhodně není výjimkou. Je schopna se neupřímně omluvit, udělat oběť ze sebe či vyhrožovat.
Noy má nakonec pocit, že sebe samu ani nezná. Netuší, co vše je ona a co jsou střípky osobností těch, které potkala. Cítí se jako živoucí paradox. Chce být šťastná, ale nachází jistý komfort ve své melancholii. Touží doopravdy zapadat, ale nikdy změnit svůj pesimistický názor na svět. Nenávidí ty, které miluje. Tyto myšlenky ji dokáží přivést k nepopsatelnému zoufalství.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel