Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Nico



avatar

Informace

Profil


☆ because you're like a story that hasn't happened yet ☽

in a nutshell
♦ Nico je sebevědomý, miluje život a většinu času je optimistický
Nevyhledává nepřátele, naopak je velmi chápavý a pozorný
♦ Bývá tvrdohlavý a vše si dokáže okecat

important notes
◊ Patří k menším lišákům s atletickou postavou
◊ Velmi dobrý sluch

achievements
26/03/2023 ♦ schválená registrace, hehe
30/03/2023 ♦ první příspěvek

collection of victims foxes
Aravanté,

Uživatelské jméno nico
Zobrazované jménoNico
Skupina Liška obecná
Zaregistrován od 7.1.2023 18:03
Naposledy aktivní 7.7.2023 10:30
Příspěvků 3, zobrazit >
Počet přihlášení 19
Jméno:Nico
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:23.8.2018
Sourozenci:Vivi, Scout, Piper, Suerte, Leo, Felix
Matka/ otec:Freja /Vidar
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha

Nicova povaha se točí kolem jeho základní morálky. Všechny jeho ostatní povahové rysy jdou stranou, když na ni přijde, neboť pevně věří, že takové přestupky u něho i u ostatních jsou čistá šílenost. Jde vlastně o jednoduchá, rozumná pravidla — nezabiješ, neublížíš bez důvodu, nezradíš své přátele a jeho nejméně oblíbené pravidlo, omluvíš se za své chyby. To jsou Nicovy čtyři pravidla, která, ačkoliv jsou často v rozporu s jeho povahou, vždy dodržuje.
Tak tedy... Nico je tvůrcem svého světa a nejraději by byl tvůrcem i světů jiných, ale ačkoliv je často přespříliš sebevědomý, moc dobře ví, kdy má přestat. Nemá v lásce lišky, jež se podřizují ostatním a přizpůsobují se tak, aby nevznikal konflikt. Pokud vás někdo nemá rád, otočte se k němu zády a dejte mu k tomu opravdový důvod — to je jeho mantra. Má rád svou svobodu a kdekoliv bude moci, ujme se vedení, v bezpečí i nebezpečí. Pochopení pro autoritu mu do kolébky bylo přidáno jen pomálu. Nezodpovědnost pro něj není nedosažitelná dimenze, vlastně je mu docela vlastní. Riskovat váš život však nikdy nebude, ať jste jeho přítel, nepřítel či cizinec. Zkráceně řečeno, řekněte mu, že něco nemůže udělat a on vám dokáže opak, pokud to není vyloženě v rozporu se základní morálkou.
Ačkoliv má v genech osamocenou lišku obecnou, Nico trpí přehnanou společenskostí. Nepotřebuje kolem sebe nutně desítku dalších lišek, ale i společnost jedné je lepší než být sám. Je potřeba říct, že pro společnost ostatních má i skvělé vlohy. Je chápavý a neodsuzuje. Bere jako svého přítele každého, s kým prohodí pár hezkých slov. Navíc, dokáže se všem v energii přizpůsobit, aby byla legrace a příjemná atmosféra. Tedy, pokud jste připraveni skočit do prvního dobrodružství, bude připraven i on. A pokud jste spíše tichá voda, bude rozmlouvat tiše a působit klidně. Nakonec, pokud se dokážete dostat pod jeho kůži a tolerovat jeho neuvěřitelnou tvrdohlavost, patříte do rodiny. A krev se má bránit vlastním tělem.
A co se vlastně skrývá pod jeho kůží? Nico je ve skutečnosti velmi pozorný lišák, vyčte vám z tváře vše a i jeho kdejaké špatné slovo na jeho kožich ho dokáže rozesmutnit. Nikdy by však takové pocity nedal najevo, za každých okolností dává světu na obdiv svůj optimismus a všechny ostatní pocity se skrývají uvnitř. Kdybyste náhodou poznali jeho pravé emoce na jeho tváři, dokáže rychle všechno okecat, dokud na ten kratičký moment nezapomenete. Nemyslete si však, že je v tom neporazitelný. I jemu se může stát, že vybuchne, ať už ze smutku či hněvu. Skrývání emocí není dobré pro nikoho.
Nico je jednoduše energetický lišák, který si občas nechává některé pocity pro sebe. Ale miluje život, a tak, pokud k tomu nemá dobrý důvod, doopravdy pociťuje radost a svobodu. Mnoho respektu k autoritám nemá, ale společenskost ho občas také donutí stáhnout ocas. Nevyhledává nepřátele. Je chytrý a pozorný, dokáže vám z šedivého dne udělat azuro. Jen si dávejte pozor na pravidla základní morálky!

Zajímavosti:
◊ Velmi dobrý sluch, kterým si pomáhá při lovu a hledání společnosti.
♦ Patří k těm menším lišákům, v kohoutku má pouhých 35 cm, a na délku přesných 120, z čehož 45 cm je ocas.
◊ Atletická postava; ačkoliv je menší, stále vypadá jako 'samá noha, samá ruka'



Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


Magie



Skupinová magie



Specifické magie




Uživatel