Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Newtavatar

Informace

Profil
Newt žil odjakživa samotářsky. Nic mu nechybělo, tento způsob života mu vyhovoval. Až na to, že ho jednoho dne tlapy donesly až do Saeronu... Ne, je si jistý, že náhoda to nebyla. Kořeny jeho matky byly v tomto liščím ráji. Že by instinkt? Newt se v těchto krajinách zamiloval, našel si skupinu. Rodinu, řekněme, a přátele. Vyšplhal vysoko v hierarchii. Prožil spoustu krásných chvil, které navždy zůstanou v jeho srdci. Přestože si ostatní mohou myslet opak. Nikdy času stráveného v Saeronu nebude litovat.
Ale pak... Ta iluze nového života se začala hroutit. Liška, která si našla cestu do jeho srdce, zmizela. Jeho přátelé... se vytratili taktéž. Les, který přijal jako svůj domov, osaměl. Možná udělal něco špatně? Záleží mu vůbec na tom zjistit co? Či se pokusit to zvrátit? Nejspíše ne. Nejspíše, po tomhle všem, je přece jenom samotářství to, co je mu souzeno. Newt ze Saeronu odešel. Bez rozloučení. Protože se příliš bál čelit... někomu, kdo na něj nejspíše čekal. Třeba je osud ještě svede dohromady.

Farewel
Uživatelské jméno newt
Zobrazované jménoNewt
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 28.2.2019 20:19
Naposledy aktivní 20.11.2021 14:12
Webnewt-the-fox.webnode.cz
Příspěvků 338, zobrazit >
Počet přihlášení 316
Jméno:Newt
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:22.10.2015
Sourozenci:Inaros (♂), Nova (♀)
Matka/ otec:Lexis / Lotos
Území:není
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Talon

Povaha & zajímavosti

Každý si jistě pod jménem Newt představí vodu, přesněji řečeno mloka, čolka nebo jiné slizké vodní zvířátko. Přesně proto mu jeho rodiče - srdcem, duší i magií vodní lišky - dali takové jméno. Avšak v jeho srdci zaplála divokost, nespoutanost a hrdost. Newt je lišák s velmi složitým charakterem. Nikdo ho nezná úplně, vždycky vám bude chybět ten poslední dílek puzzle, který vám nedovolí vidět celý obrázek. Málokdo mu přijde na kobylku a málokdo se stane jeho přítelem, které si často vybírá sám. Obklopuje ho přirozená autorita. Už od mala byl vůdčí typ. V jeho - ano, říkám správně, jeho - sourozenecké ‚smečce‘ byl vždy ten Alfa, co vyhrával všechny souboje a hrátky. Přispívá k tomu i jeho vzrůst, kterým se krapet odlišuje od ostatních lišek. Když ho uvidíte, opravdu vzbuzuje respekt a každá liška se mu radši klidí z cesty, protože se s ním nechce dostat do křížku.
Je dost egoistický, tudíž mu dělají takovou nepopsatelnou, řekla bych zvláštní radost pochvaly a oplývaní jeho osobnosti a činů. Tato vlastnost mu často nedovoluje přiznat chyby a porážky. Vždy se to snaží nějak okecat, aby mu příliš nespadlo jeho ‚pěstované‘ ego. A když už to přizná, byť velmi nerad, a někdo mu to stále předhazuje před tlamu, ve většině případů dojde na zuby a drápy a protivník málokdy vyvázne jako vítěz. To je další z jeho vlastností - důslednost. Vždy musí mít kolem sebe disciplínu a skvělou morálku a pokud není, je neústupný jako cihlová zeď, dokud si ji neudělá (morálku, ne zeď). Váže se to však i s nejednou pozitivní vlastností, jedna z nich je ctižádost. Vždy si jde za svým, má plno cílů a snů, kterých by chtěl v životě dosáhnout. Někdy k tomu sice používá dosti bezohledné a sobecké cesty, ale když si to uvědomí, snaží se vše napravit a vydat se jinou, lepší cestou.
Často je náladový a nepředvídatelný. Téměř nikdy nemáte šanci odhadnout, jak zareaguje, co řekne nebo jestli na vás náhodou nezaútočí. Proto byste měli být preventivně na pozoru, pokud vás dobře nezná, ale ani to není podmínkou. Někdy stačí přihodit byť malou větvičku do jeho vnitřního nespoutaného žáru a na povrchu vznikne hotový požár. Někdy je ale jeho mysl neoblomná jako obrovský kámen, takže máte šanci, že vás zrovna nechce sežrat. Je na něj ale spolehnutí a to v každém případě (pokud po něm nechcete něco šíleného). Dodrží slovo a když ne, tak ho to ještě dlouhou dobu užírá a stydí se omluvit, protože omluvy, to je jeho stinná stránka. Nikdy mu nešly a asi ani nepůjdou. Proto se snaží konat tak, aby se omlouvat nemusel.
Po tom, co jste se dočetli až sem, si musíte myslet, že je to pěkný drsňák a kvítko. Ale ať se takový může zdát sebevíc, uvnitř je to pozitivní a milující lišák. Tuhle stránku se snaží skrývat, protože nechce, aby někdo znal jeho slabiny. Odůvodňuje to jako strategii, avšak on sám ví, že je to čistě osobní důvod. Svým blízkým jde vždy příkladem v těch nejpozitivnějších vlastnostech. Snaží se být ten nejlepší parťák, jakého si zasloužíte, ale navenek dělá, že nic, že je ten egoista, jak ho asi znáte. A když už si ho tedy získáte na svou stranu, stane se silným, schopným a statečným parťákem, bojovníkem či druhem po vašem boku. Záleží, jak si to vyložíte (nebo jak si to vyloží on…). Za své blízké by strčil tlapku do pasti. V žádném, ale v žádném případě by je neopustil. V takových situacích se většinou prolátne jeho ‚pravá‘ stránka. Na liščí slečny někdy působí ochranářsky, občas až moc.

Zajímavosti: Newt svým vzrůstem patří k neobvykle velkým liškám. Vedle normální lišky vypadá celkově větší a robustnější. K tomu přispívá i jeho hustá srst a když se naježí, vypadá ještě větší.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…

Hráč měsíce! (1x)
= 50% sleva na specifickou magii (nevyužito)


48 2 4
5% síla, 2% rychlost, 7% vytrvalost, 2% obratnost
40% sleva na magii (nevyužito)
Založení úkrytu zdarma (nevyužito)
Odznaky zdarma (využito)
Specifická magie (využito)
3x hvězda do magie (využito)(11. 10. 2020)
120
15% do vlastností (využito)
slunce (využito)


(25. 12. 2020)
47 6 4
10% síla, 5% rychlost, 5% obratnost, 23% vytrvalost
2 hvězdy do magie (využito)
20% sleva k Iscariot (nevyužito)
jedna z vrozených magií navíc zdarma (využito)
možnost založení patrona zdarma (možnost převodu na jinou postavu) (nevyužito)
magické odznaky zdarma (nevyužito)
specifická magie (nevyužito)


U Ž I V A T E L