Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

NajádaTato liška je druhým charakterem uživatele Camilla.
avatar

Informace

Profil


Známosti
Angus, Aravanté


Cíle
Být v té nejvícnejlepšejší skupině ✓
Najít si ultrasuper přítele ✓
Objevit patrona ✓
Naučit se ovládat magii květin
Vypěstovat ovocný sad v Lentharu
Převtělit se do zvířete
Zjistit, jestli existuje někdo, kdo by se mnou chtěl strávit život a přežil to žvatláníUživatelské jméno najada
Zobrazované jménoNajáda
Skupina Fenek
Zaregistrován od 23.5.2023 13:45
Naposledy aktivní 26.9.2023 18:56
Příspěvků 140, zobrazit >
Počet přihlášení 126
Jméno:Najáda
Pohlaví:samice
Druh:Fenek
Datum narození:07. 08. 2016
Sourozenci:Můra, Perun, Rojša, Rusalka
Matka/ otec:Meluzína /Lešij
Území:Lentharský kraj (snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Fiji
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Každý víme, že tam, kde stvořitel někde ubere, zároveň i někde přidá. Tak je tomu i u Najády, kde ubral na její velikosti a mohutnosti, ale přidal na dobrosrdečnosti.
První dojem, který z této drobňoučké fenečky získáte, bude kladný. Velmi ráda se seznamuje a baví s ostatními, na tváři má prakticky neustále úsměv a rozzářená očka, která tikají sem a tam, aby jí nic neuteklo. Je velmi zvědavá, ale na druhou stranu i celkem bojácná. Proto se většinou k někomu přidruží a s ním tráví co nejvíce času. Jenže problém nastává v momentě, kdy nějakým způsobem projevíte zájem. V tom se z ní stává nezastavitelný stroj, který je nemožné utišit. Mele pantem a zastavit nelze. Mnozí se diví, že jí ještě ta její miniaturní tlamička neupadla.
Najáda je o trošičku menší, než ostatní, s ne tak huňatým kožíškem. Na svůj vzhled absolutně nedbá, takže většinou z jejího kožíšku trčí sem tam nějaká větvička nebo lupínek, které se s ní už nějaký ten pátek vozí. I přesto, jak drobná a slabounká je, je velmi rychlá a hbitá. Nenechá se tak snadno chytit.
Mezi další vlastnosti patří důvěřivost, takže pokud se zmíníte, že jste za rohem našli medvěda, který umí mluvit a můžete se na něm svézt, uvěří vám to a půjde ho hledat. Naivní je poměrně dlouho, nedochází jí většinou, že si z ní druzí jen dělají srandu. Všechny bere jako své přátele a prakticky by se pro ně rozkrájela, nejedná-li se o nějakou činnost, ze které má strach. Naj se snadno vyleká, ale její zvědavost jí nutí i ty pro ní nejstrašidelnější věci zkoušet.
Za prořízlou tlamičkou je ne tak dlouho ukrytá upřímnost. Její dobrosrdečnost jí nutí všem říkat věci tak, jak jsou. Ale samozřejmě se snaží být empatická, takže pokud vám řekne něco, co se vás dotkne, bude se omlouvat ještě pár dní později, i když moc netuší, proč se tak cítíte, když to byla pravda. Stejnětak i ona je celkem citlivá, zejména při zvýšení hlasu a bezcitnému urážení. Snaží se však být stále optimistická a vidět za vaším chováním něco dobrého.
Co se lovů týče, tahle dobrá duše by neublížila ani mouše. Proto se masu spíše vyhýbá a živí se plody, což je někdy obtížné. Díky její nešikovnosti a mírumilovnosti si však sama nic neuloví, strádá-li však, ulovenou potravou nepohrdne. Její baštění však bývá doprovázeno nespočetnými omluvami onu zvířeti.
Nakonec ještě nutno dodat její hyperaktivitu a netrpělivost. Nedokáže postát na jednom místě, nebo na něco dlouho čekat. Mimochodem, dlouho je u ní několik sekund. Musí stále něco objevovat, prozkoumávat nebo vás přemlouvat k dobrodružství, do kterého se bojí jít o samotě. Nezavře papulu, dokonce ani ve spánku, protože dost často mluví ze spaní. Sny jsou pro ní dost reálné a má problém rozlišovat, jestli se to stalo, nebo ne, proto se nedivte, že kolikrát vypráví příběh s vámi, o kterém vy vůbec nevíte.
Ráda fantazíruje, hlavně o tom, že si jednou najde nějakou nejlepší kamarádku (kamaráda), pro kterou i Najáda bude nejlepší kamarádka a společně budou dělat vše, co je napadne.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel