Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

LokiTato liška je druhým charakterem uživatele Tarabe.
avatar

Informace

Profil

aktivita:
» dle profilu Tarbíka «

Loki ve známkách:Známosti:
• Frosty • Styr • Tarant(ul)e • Luna • Siphr • Cron • Erin • Bjarkan •
Uživatelské jméno loki
Zobrazované jménoLoki
Skupina Kříženec
Zaregistrován od 9.8.2022 14:26
Naposledy aktivní 2.12.2023 13:38
Příspěvků 65, zobrazit >
Počet přihlášení 74
Jméno:Loki
Pohlaví:samec
Druh:kříženec
Datum narození:7.8.2022
Sourozenci:Frosty, Styr, Tarante
Matka/ otec:Luna /Siphr
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Jako první zahlédnete zlatá očka, ve kterých svítí tisíceré jiskry a čistá radost ze života, jakou oplývají snad jen mláďata. Stačí tak jeden krátký pohled a jistě můžete větřit nějakou neplechu. Jak příhodné k jeho jménu. Ostatně jak tomu už tak chodí v pohádkách, lišky bývají mazané a podšité. Loki rozhodně není výjimkou. Tenhle černý rarášek, který je buď hodně velká polárka, nebo sakra zaprclá liška obecná, si totiž všechno dvakrát přeměří, než se pustí do sebemenší práce. Rozhodně se nepředře, aby se komukoliv zavděčil a už vůbec ne, když z toho nic nekápne. Navíc jakmile něco nejde jednou a snadno, málokdy ještě hledá záminky pro druhé šance. A co platí o příležitostech se ještě dvojnásob uplatňuje na cizince. Má zkrátka chytrou hlavu, kterou umí používat. Bohužel je ale zapeklitě paličatý a občas se pěkně umíněně vztekne, takže mu to na prosté dvě věci. A všichni víme, které to jsou.
V prvním okamžení vystupuje jako přátelský hoch. Je vstřícný, samý úsměv a nehynoucí zájem o vaši osobu může kteroukoliv starší dámu potěšit. Tohle není klam – Loki totiž opravdu je přátelský a společenský, který svůj čas velmi rád promrhá v dobré společnosti. Umí skvěle poslouchat a rád vypráví. Bohužel tu ovšem jedno „ale“ přeci jen zakopané leží: je vstřícný jen tak dlouho, dokud se mu to hodí. Jakmile využije všechny příležitosti, či snad nedej Iscariot ztratí zájem, je to pro vás konec. Jste v jeho očích použití, přebyteční a nepotřební. Tedy – nezachází s nikým vysloveně neslušně, ale jako syn Yrity umí svého postavení dostatečně využít a nebojí se trochu přizvednou čumáček. Rozmazlený? Ne tak docela. Pyšný? Zcela určitě.
Negativních vlastností nemá nikdo dost a tenhle lotr není výjimkou. Některé už byly popsány, jiné teprve bude muset rozvinout. Lží se totiž tenhle ušák nebojí, na rozdíl od práce jakéhokoliv druhu. O paličatosti a pýše již také víte a nezbývá snad nic jiného, než uzavřít tento odstaven na trochu pozitivnější notu… Která je ovšem v nedohlednu. Možná, že jednou se Loki ukáže jako dobrý přítel. A možná také ne. Své rodiny si váží a přirozeně ji respektuje. Budiž to jedinou pořádnou jistotou v jeho životě. Jak totiž bude jednat s jinými přáteli opravdu není jasné. Prozatím ale nechme tuhle jeho stránku neuzavřenou a nepopsanou. Prostý nadpis bude muset stačit, ale i ten je podivně naškrábaný a jen obtížně čitelný.
A co jeho touhy a cíle? Má nějaké? A že se vůbec ptáte! Jistě – ale jen ty nejvíc primitivní, jaké si takový flákač může přát. Lehký a pohodlný život. Dobré jídlo. Hodně příběhů a mnoho dalšího, jež by bylo hodno takového malého bůžka, který je ale uvězněn ve smrtelném těle.

Zajímavosti:
※ Loki je křížencem lišky polární a lišky obecné. Nese proto charakteristické rysy na pomezí obou druhů.
※ Jeho ouška jsou kulatější.
※ Voní jako levandule a suchá tráva.
※ V zimě je extrémně chundelatý, v létě jeho kožich odkrývá atletické tělo.Historie & zajímavosti

Loki se narodil dne 07.08.22 Yritě Polární skupiny a jejímu partnerovi. Jeho příběh se teprve vyprávět bude.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel