Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Lessieavatar

Informace

Uživatelské jméno lessie
Zobrazované jménoLessie
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 5.1.2020 10:51
Naposledy aktivní 28.3.2020 16:21
Příspěvků 12, zobrazit >
Počet přihlášení 9
Jméno:Lessie
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:23. 6. 2017
Sourozenci:sestry - Bouře, Lyra
bratr - Diamant
Matka/ otec:Nira /Saturn
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Lessie se vyznačuje hlavně svou dobrosrdečnou povahou. Pokud má možnost, pomůže, i když je to nad její možnosti. Myslí kreativně, kolikrát dokáže přijít na nějaké dobré nápady, jak zlepšit místo kde žije. Na první pohled může působit plaše a bojácně, až když se úplně oklepe, nabídne novým přátelům milou a přátelskou povahu. Je hodně založená na citech, všechno si bere k srdci více, než je normální.
Pokud začne být nejistá, zaleze si někam do kouta a čeká, až to odezní. V tu chvíli si myslí, že všechno, co udělá, je špatně. Proto je to pro ní nejlepší varianta, co může udělat. Nechybí jí ani odvaha, vrhá se téměř do každého nebezpečí. Můžete se na ní většinou spolehnout.
Pokud se jí svůj úkol nepodaří splnit, dokáže zahrát chudinku a svést to na všechno okolo ní. Tím pádem může i podlézat. Nejen při této chvíli, ale i když se jí jinak nedaří. Často začne někomu až moc důvěřovat a jeho zradu pak nese moc těžce.
Když se dostane s někým do sporu, dokáže se hádat dlouho. Když už to trvá až moc dlouho, skoro vždycky ustoupí. I za cenu, že má pravdu, která by mohla lecos vyřešit. Někdy se k ní dostaví změna nálad... z radostné tváře se najednou stane smutná či otrávená.
Nejlépe se cítí ve společnosti liščat či mladších členů. Ví, že s nima si užije nejvíce srandy a přijde na šťastné a bezstarostné myšlenky.

Zajímavosti:
• Miluje sníh. Vždy, jak přijde zima, dovádí ve sněhu jako malé lišče.
• Bojí se motýlů. Myslí si, že jí dokážou ublížit.Historie

...nemá doplnenú históriu...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L