Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Kitsuneavatar

Informace

Profil
Momentálně s Nessou u Keterského jezera.
Uživatelské jméno kitsune
Zobrazované jménoKitsune
Skupina Liška
Zaregistrován od 6.3.2021 21:18
Naposledy aktivní 29.4.2021 17:22
Příspěvků 11, zobrazit >
Počet přihlášení 20
Jméno:Kitsune
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:31.10.2018
Sourozenci:Usagi, Kawauso, Ratto, Jirisu
Matka/ otec:Kimiko / Shin
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Kitsune je mladá liška, která přímo nesnáší ostatní druhy lišek. Myslí si, že ostatní druhy lišek jsou podřadné a nepřikládá jim větší váhu než krysám, které se jí snaží ukrást potravu. Ale lovení ostatních druhů lišek pro ní je pěkným zpestřením každodenního života v lese.
Má radši samotu, protože se radši spolehne sama na sebe, ale společnost ostatních lišek obecných jí nevadí. Ráda si s nimi popovídá a bude dobrou posluchačkou. Pokud nebude mluvit o ní a na něco se jí ptát. Nerada o sobě mluví a pokud se kdokoliv pokusí zavést konverzaci na toto téma, dá mu jasně najevo, že si dovolil příliš. Pokud by se někdo na toto téma ptal opakovaně, nemá problém prostě odejít, nebo pokud by byl na jejím územím v klidu ho vyžene. Ráda si přivlastní nějaké území a považuje ho za svoje. Toto území si bude bránit všemi zbraněmi, kterými ji příroda obdařila. Miluje lovení, ale často se při něm zapomene rozhlížet a dávat pozor na cestu, takže někdy zakopne nebo vrazí do stromu. Pokud by jí někdo zkazil lov bude nejdřív strašně naštvaná. V této fázi by se jí měly klidit všechny lišky, bez ohledu na druh. Poté bude trucovat a předstírat naštvaní a po omluvě se s danou liškou bude znovu bavit. Ale bude jí to ještě velmi dlouho předhazovat.
Pokud si něco myslí, nebojí se to říct. Může se tak dostat do problému. Pokud se na ní někdo naštve omluvu nemůže očekávat. Kitsune se NIKDY a NIKOMU neomlouvá. Myslí si, že za všechno můžou ostatní. O tom, že sama udělala chybu nebude nikdy ani uvažovat. Sama si o sobě myslí, že je nejlepší a bez chybičky. Všechno co udělá bude svádět na ostatní. Nikdy se nedokáže poučit z chyb. I přesto, že často byla nucena utéct před třemi liškami šedými, kdykoliv uvidí lišku šedou začne ji pronásledovat. Klidně na cizí území.
Kitsune je nesmírně sebevědomá. Pokud jde o ní myslí si, že je všemocná. Často má sklony všechno zlehčovat. Naopak ráda kritizuje ostatní a nebo zlehčuje jejich zásluhy. I když se často přeceňuje a kritizuje ostatní, nemá ráda chválu a nedokáže přijímat komplimenty.
Miluje ptáky a obzvláště ty vodní. Jelikož není zdatná plavkyně a není moc obratná, ptáka ať už vodního nebo jiného si dá jen výjimečně. Naopak nemá ráda myši. Samozřejmě, v nouzi by myš snědla, ale rozhodně je nevyhledává.
Ráda si vytvoří rozhlehlou noru s více východy. Nesnesla by bydlení na povrchu. Nemá ráda dlouhé putování. Do Saeronu přišla, aby si obsadila své vlastní území. Chce mít pocit samostatnosti. Možná někdy v budoucnu toto území rozšíří nebo ho ukáže svojí rodině, aby jim ukázala, že něco dokáže sama.
Kitsune má vlastní hlavu a je těžké jí o čemkoliv přesvědčit. Pokud však nějaký názor začne zastávat, vůbec nic ji nepřesvědčí o opaku.

Zajímavosti:
I když teď nesnáší ostatní druhy lišek, dříve se kamarádila s jednou liškou šedou. Jmenovala se Amaya.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…

Hráč měsíce! (1x)
5% do síly, 5% do rychlosti, 5% do obratnosti, 5% do vytrvalosti


U Ž I V A T E L