Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Irorusavatar

Informace

Uživatelské jméno irorus
Zobrazované jménoIrorus
Skupina Liška
Zaregistrován od 23.3.2021 19:55
Naposledy aktivní 1.9.2021 20:21
Příspěvků 20, zobrazit >
Počet přihlášení 46
Jméno:Irorus
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:28.02.2018
Sourozenci:Bratři: Alarius, Feralas
Matka/ otec:Brira / Syriah
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Při popisu Irorovy povahy se často objevují slova jako je klid a přemýšlivost. Jeho vlastní povaha je definována spíše snahou vyhnout se konfliktům než jakýmkoli hlavním rysem. Je však nutné si uvědomit, že tento klid lze vnímat oběma směry. Na jednu stranu mu to umožňuje velice snadno zvládat nepřehledné situace a často i vybruslit z problému. Na stranu druhou to z něj místy dělá až netečného ignoranta. Nestrannost, za kterou to pak schovává může také přinést více škody než užitku.
Z dobrých vlastností je dobré zmínit velkou představivost. Dalo by se tvrdit, že tenhle lišák žije více s hlavou v oblacích než na zemi. Umí být velice milý a okouzlující společník a má rád, když je kolem něj veselo. Nejlépe se cítí poblíž vody, například tekoucího potůčku nebo lesní tůně. Rád celé hodiny pozoruje, jak voda plyne, či jak si v ní hrají ryby.
Co se týče špatných vlastností, pár jich také nasbíral.
Pokud by měl někdo popsat Iroruse, rozhodně by se nevyhnul slovům jako přemýšlivý, inteligentní, často s hlavou v oblacích a hlavně nekonfliktní…
Nesnáší spory až tak, že se raději otočí a počká, co se z dané situace vyvine.
Iroru patří mezi typy, které se snaží často jen mlčky analyzovat situaci. Hlavně se za žádnou cenu nezamíchat do sporu. Ne však proto, že by se bál názoru ostatních. Upřímně ho nezajímá, co si o něm kdokoli myslí. Nebaví ho hádat se, protože většinu těch, co se o hádku snaží považuje za pitomce a s těmi nemá cenu diskutovat.
Irorus rád tráví svůj čas v klidu a s hlavou tzv., v oblacích. To však neznamená, že se čas od času neozve nahlas. Jeho vystupování by se v tomto případě dalo snadno popsat jako naprostá ignorace.
Jednoduše řečeno, nepatří mezi upovídané lišky, naopak. Většinu času bude potichu a poslouchat… možná sem tam přikývne nebo odejde. Svým způsobem je mu jedno jestli tím někoho zraní nebo jestli se někdo pokusí zranit jeho.
Pokud by si někdo chtěl myslet, že toho lišák pak lituje, byl by hodně na omylu. Ačkoli by se povahou dal zařadit mezi chaotického neutrála, který většinu věcí dělá v první řadě pro sebe, sem tam se odhodlá pomoci bližnímu svému…
Když už je v něčem zainteresován tak nazpět za svou pomoc vyžaduje jisté službičky jejichž datum vybrání je neznámé. Ruku v ruce s tím jde přílišná upřímnost a trocha psychického vydírání.
Avšak, kolem a kolem, nezájem a místy až ignorace se dají nazvat i mnohem lépe… například jako zasněnost a schopnost naslouchat…
Nakonec, je tu minimálně jedna věc, co Irora vždy bude zajímat, a to objevování nových míst. Miluje zkoumání a nová místa. Obdivuje to, jak v každé části země je něco jiného a kdoví? Třeba by jednoho dne opravdu rád prozkoumal každý kout světa, kde žije?
Na druhou stranu… jeho osobnost je dosud jen nepopsaným listem, který čeká na své objevení.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L