Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Inkéavatar

Informace

Profil
img
Uživatelské jméno inke
Zobrazované jménoInké
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 2.2.2020 21:45
Naposledy aktivní 23.6.2021 15:51
Příspěvků 8, zobrazit >
Počet přihlášení 92
Jméno:Inké
Pohlaví:samice
Druh:Liška polární
Datum narození:03. 01. 2018
Sourozenci:Piran (♂), Amia(♀)
Matka/ otec:Mea (†) / Petan (†)
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Něco se šustlo v nedalekém křoví a ve svém periferním vidění jste zahlédli bílou skvrnu? To musela být Inké. Malá a drobná, ale zato mrštná a v rámci možností i rychlá polární liška. Málokdo ji zná. Kdo ji pozná trochu, řekne o ní, že je plachá a nesmělá. Pouze ten šťastlivec, který prolomí její skořápku a získá možnost ji poznat blíže, zjistí, co všechno v sobě Inké má.
S nejbližšími je veselá, hravá a je jí "všude plno". Vždy je ochotna pomoci potřebným nebo přiložit tlapku k dílu. Je empatická a ochotná, potřeby ostatních bez váhání staví nad ty své. Děje-li se někomu bezpráví, shromáždí v sobě alespoň tu trošku kuráže, kterou má, a vyráží na pomoc. Je silně rodinně založená, pro svoji skupinu by položila život. Rodina je pro ni vše a, ač to sama nejspíše ještě netuší, je i jejím životním posláním. Inké nemůže být spokojena, dokud nemá kolem sebe své blízké, kteří nad ní drží ochrannou tlapku... A ona nad nimi.
Inké je výjimečný tvor, který v sobě má dobra na rozdávání. Kromě toho však v sobě nosí i jednu velkou překážku. Plachost, nesmělost, bázlivost, odtažitost,... Nazývejte to, jak si jen přejete, význam zůstane stejný. To všechno krásné, co v sobě tahle bílošedá liška má, je utlačeno jejím strachem z ostatních, strachem z neznámého. S cizím tvorem nikdy neiniciuje kontakt, ostatních se stranní s vypětím všeho úsilí. U mnohých situací se z ní stává tichý pozorovatel z bezpečného úkrytu v košatých keřích či ztrouchnivělých kmenech. Za svůj krátký život se jí událo dost příkoří a tolikrát se v ostatních zklamala, že už zkrátka nezvládne jen tak někomu dát svoji důvěru. Částečně na tom má vinu i její dřívější naivita a důvěřivost. Párkrát svěřila svůj život těm nesprávným a nepěkně se spálila.
Nejraději se toulá sama zimní krajinou. Co jí taky zbývá jiného, když přátel moc nemá. Opravdového přítele nemá vlastně ani jednoho. Občas proto při procházením lesem můžete zaslechnout, jak si povídá sama se sebou. Když se bojí, nebo se prostě cítí příliš osamělá, začne prostě mluvit jen tak pro sebe. Nebo pro starý pařez před ní. Nebo pro zledovatělý kámen, na kterém se moc pěkně leskne večerní slunce. Občas, když si vzpomene na rodiče a dětství, po nocích i pláče. Nikdo neví, jak často nebo jak moc. Vždy si zaleze do jedné ze svých hlubokých nor a v labyrintu jejich spletitých chodeb dá průchod svým emocím. Uvnitř je to vlastně ještě mládě. Sotva se naučila, jak se o sebe postarat tak, aby přežila. Zdaleka ještě neumí ovládat své pocity, a nebo se vyrovnat s příkořím, které jí osud staví do cesty. A že už toho za svůj krátký život musela překonat hodně...

Zajímavosti:
- bezmezně miluje sníh a západy slunceHistorie

...nemá doplnenú históriu...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L