Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

FrostyTato liška je druhým charakterem uživatele Rhaetiss.
avatar

Informace

Uživatelské jméno frosty
Zobrazované jménoFrosty
Skupina Kříženec
Zaregistrován od 9.8.2022 17:12
Naposledy aktivní 19.9.2023 8:54
Příspěvků 22, zobrazit >
Počet přihlášení 28
Jméno:Frosty
Pohlaví:samec
Druh:kříženec
Datum narození:7.8.2022
Sourozenci:Loki, Styr, Tarante
Matka/ otec:Luna /Siphr
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Frosty je malý lišák s roztomilou tváří. Co se za ní však doopravdy skrývá? Hravé liščí mládě, které určitě bude dělat radost a chloubu svým rodičům. Jako každé mládě si velmi rádo hraje a okusuje vše, co mu přijde pod tlapky. Je velmi učenlivé a využívá k tomu každou možnou chvíli. Miluje, když se může dozvídat nové věci a být tak o něco více moudřejší, než byl včera. Pokroky ho popohání před, jen velmi nerad zůstává někde pozadu. Většinou ho můžete u všeho vidět jako prvního. Jak u jídla, tak i u různých událostí. Kde se co šustne, tam zrovna bude. Je velmi zvědavý, možná by se dal přirovnat i k takové drbně. Co ví, to totiž poví. Nemá nejmenší problém s tím cokoliv říct, co na srdci to na jazyku. Ale dokáže být velmi galantní a slušný. Jen velmi málo se chová drze, i když má takové výkyvy. Dá se to ale přirovnat k mladé nevyzrálosti, která mu proudí v žilách. Frosty je dá se říct takový svůj. Je velmi přátelský k ostatním liškám, vždy se snaží pomoci. Také se nechá rychle přemluvit k jakékoliv lumpárně. Průšvihy ho nejspíš budou pronásledovat celý život. Většinou k nim ovšem přijde jako slepý k houslím a vezme tak na sebe vinu.
Frosty je originálním lišákem, on sám se ale za výjimečného nepovažuje. Přijde si obyčejný v našem světě, tudíž ze sebe nedělá něco, co doopravdy není. Je to normální, možná místy až nudný charakter. Ale i takové tenhle svět rozhodně potřebuje. Ze všeho nejvíc miluje zimu. Zimní období a veškeré aktivity spojené s ní. Nejspíš za to může hlavně původ jeho maminky, lišky polární. Tudíž není ani žádným tajemstvím, že jeho tělo může přežít i v těch nejkrutějších teplotách. Jen velmi málo ho přitahuje teplo, případně oblasti spojené s tím. Líbí se mu výzvy a ty vidí hlavně v chladném podnebním páse. Ať už co se týká lovu, nebo samotného žití. Má velmi rád hrabání, takže pokud se nudí, hrabe. Během hodiny je schopný vyhrabat si úkryt, sněžnou noru, nebo naopak i iglů. Je velmi vynalézavý. Hlavu má opravdu dobrou na různé nápady a teorie. Je velmi inteligentním, ale zároveň se velmi snadno nechá ovlivnit okolím. Stále v něm hlodá určitá mladistvá naivita. Rodina je pro něj svatým grálem. Nedokáže si svět bez ní představit. Možná i proto se neustále zdržuje na území své domoviny. Cítí se tam velmi dobře a nemá tak potřebu kamkoliv chodit. Je zastáncem toho, že co se stane stát se má. A osud si k němu cestu najde.
Moc se nekamarádí s vodou. Frosty pravděpodobně nikdy nebude umět pořádně plavat, má totiž z těchto velkých kaluží strach. Tkví v něm už velmi dlouho, možná už od narození. Přesto má ale velmi rád ryby, ty mu však vždy musí někdo ulovit. Frosty odmítá vkročit do vody víc, než na prstíky. Přesto neodmítne jakékoliv maso. Což však nemusí je ovoce, které roste v lesích. Tomu se vyhýbá obloukem, je to na něj až příliš sladká záležitost. Frostyho najdete nejčastěji doma - v Polární skále. Jen velmi málo se vydává někam dál. Když už, většinou jsou to jen polární oblasti, dál chodí jen zřídka a z nutnosti. Nemá potřebu prozkoumávat svět skrz na skrz. Vše co potřebuje má totiž doma, milující rodinu a svou skupinu. Se sourozenci se snaží mít kladný vztah. Sourozence máte jen jedny a Frosty pro ně bude vždy k dispozici, když něco budou potřebovat. Ať jsou jací jsou. Frosty je možná i taková bambule, která udělá první poslední proto, aby se ostatním zavděčil. Má velmi dobré srdce, které touží pomáhat své skupině. Žádnou temnou stránku v něm hledat nemusíte, protože takovou on rozhodně nemá. Je to smíšek, který Vám bude k dispozici ve dne v noci, snažíc se pomoci.
Frosty je lišák s naprosto originálního spojení. Maminka liška polární, tatínek lišák obecný a od každého si vzal něco. Postavově se řadí spíše pod lišku polární - drobný a menší. Srst má naopak velmi dlouhou a odolnou vůči chladu. Drobné tělo, na kterém je spíše více chlupů, než masa. Černobílá srst ovšem už z dálky napovídá, že se jedná o originální kožíšek. Právě takový, který jen tak někdo mít nemůže.

Zajímavosti:
Tělo postavou připomíná lišku polární, menší a drobný.
Neumí plavat, do vody nevkročí dál, než po drápky.
Miluje ryby, které mu musí někdo ulovit.
Nesnáší lesní ovoce, je to masožravec každým coulem.
Je možná až nudně normálním liščetem ve zdejším světě.Historie & zajímavosti

Tento výjimečný hoch poprvé vykoukl na svět datumu 7.8.2022. Je tak jedním z hrdých mláďat Yrity Polární skupiny a jejího chotě.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel