Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

FionaDalší postavy tohoto uživatele:
avatar

Informace

Profil
img

pírka nezahrána!
Momentálně: Zhruba post za dva dny, podle času a nálady :D

Fiona na první pohled:
- štíhlá, drobná postava
- srst je delší, splývající a řidší (ale na zimu srst zhoustne a trošičku zhuňatí)
- žluté oči které vám svou pronikavostí klidně vyvrtají díru do hlavy
- voní po ranní rose, šípcích a čerstvé trávě
Zajímavosti:
- má fobii z daňčí zvěře, neboť ji k smrti vyděsilo stádo daňků a tak si je ve své mysli přetvořila do krvelačných bestií.
- miluje bažantí maso, avšak nenávidí peří které se jí často zadrhává v krku
- nikdy neobjeví svou vrozenou magii
Uživatelské jméno fiona
Zobrazované jménoFiona
Skupina Liška
Zaregistrován od 25.11.2021 9:30
Naposledy aktivní 22.6.2022 19:16
Příspěvků 102, zobrazit >
Počet přihlášení 465
Jméno:Fiona
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:10.10.2018
Sourozenci:Erin, Aidan, Danu†, Gita†
Matka/ otec:Brigita† / neznámý
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:Lorenzo
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Ostružina

Povaha & zajímavosti

Když se před vámi Fiona poprvé objeví, nejspíš vás upoutá zbarvení černé jako noc. Ale barva není to nejhezčí na této štíhlé lištičce. Ze začátku bude jistě nedůvěřivá, vždyť taky nejsou žádné důvody proč by vám měla věřit hned. Mládí měla krušné, plné strachu. A proto Fiona před vámi poprvé nejspíš uskočí. Až když si začne být jistá, že vám může věřit, ukáže vám svou největší krásu, svůj poklad v podobě skromné, loajální a velice přátelské nátury. Dokáže vás vyslechnout, bude vaší skálou. Ale nedokáže už dát druhou šanci. Pokud tuhle dušinku jednou zradíte, nadobro se vám ten poklad v ní uzamkne. Nedá vám možnost si důvěru u ní obnovit. Neodpustí vám a do konce života se vám bude vyhýbat velikým obloukem.
Když ji budete delší dobu pozorovat, všimnete si její samostatnosti. Jakmile dostane hlad, sama si něco uloví. Když si bude hrát, asi ji spatříte s klacíkem v mordě odsunutou někde v koutku. Žádné společné dovádění. Jde vidět, že samota a klid jsou její nejlepší kamarádi. Ani nikdy vedle vás neusne, protože v hlavě jí stále zní velké ale, které zní v hlavě zlomeným zvířatům. A kvůli tomuto ale nebude její důvěra ve vás nikdy úplně stoprocentní. Může ovšem dosáhnout velice vysokých hodnot. Přátele si tak nehledá snadno, je hodně plachá a stydlivá, bojí se oslovit ostatní. Je to velice podřízený tvor, který bude dělat to, co jí někdo poručí. Nechce nadbíhat konfliktům, neboť konflikty nesnáší. Má z nich hrozný strach, jako ze spousty jiných věcí.
Když už se Fiona někdy něco v životě naučí, už ji to nejde odnaučit. Tak například putování. Běhá si to světem křížem krážem, občas někde zakotví a pak zase zmizí. Je velice nestálá a nezávislá, a i kdyby to do ní nikdo neřekl, v těle jí putuje dobrodružná krev. Při výpravách se s ní dá docela dobře konverzovat, neboť má spoustu zážitků a pozor! Fiona je obrovský snílek, nejraději se toulá ve svých světech a sní o různých výpravách a dobrodružstvích. Ale mimo cesty je to ustrašený, lehce asociální a velice citlivý melancholik, který nebude nikdy nijak družný a bude se snažit nepřekážet.

Zajímavosti:
- na levém uchu má poměrně větší díru a přes čumák má malou ale dobře viditelnou jizvu
- má pronikavě žluté oči
- má bíle vnitřky uší a bílý konec ocasu
- na hrudi má drobnou, bílou skvrnku
- je štíhlá a má delší rovnou srst, která ji ale nedělá nějak extra huňatou. Srst jí spíše splývá po těle a je řidšíHistorie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…U Ž I V A T E L