Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Demiavatar

Informace

Profil
»DEMI«

• 18|3|2023 - vzhled
• 17|3|2023 - zaslaná a schválená registrace!
Uživatelské jméno demi
Zobrazované jménoDemi
Skupina Liška kana
Zaregistrován od 17.3.2023 19:25
Naposledy aktivní 14.9.2023 21:02
Webwww.mois-gris.tode.cz/
Příspěvků 9, zobrazit >
Počet přihlášení 16
Jméno:Demi
Pohlaví:samice
Druh:Liška kana
Datum narození:12. 1. 2021
Sourozenci:Atticus, Aretha
Matka/ otec:Danaë /Deacon
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

K Vašim tlapám cupitá drobná liška Demi. Již od prvního pohledu se zdá být přátelskou duší, která by neublížila ani mouše. Na tváři jí většinu času hraje milý úsměv a bude se s Vámi bavit vesele. Nemívá špatné nálady. Když už ano, musí se jednat o něco vážného.
Demi si s Vámi bude povídat od první chvíle, co Vás pozná. Nemá problém s navazováním sociálních vztahů, ba naopak. Její osobnost je opravdu velice přátelská. Neumí být zlá či snad agresivní. Rozhodně se s Demi nemusíte bát trapného ticha. Mluví. Mluví dost, ovšem umí rozpoznat, kdy je toho příliš. Docela dobře totiž umí číst v ostatních liškách, tedy v těch emocích, které jí dáte najevo a které jsou vidět. Pokud se budete přetvařovat – dáte najevo jiné emoce, než doopravdy cítíte, nepozná to. Čte jen to, co Demi ukážete. Pokud budete hrát přátelského kamaráda, bude Vás tak vnímat. Budete na ni zlý od prvního setkání, bude to též vnímat. Budete snad v nouzi? Nabídne Vám pomocnou tlapku. Budete mít postranní úmysly, které nedáte najevo? Naletí Vám.
Z toho všeho vyplývá, že Demi Vám nabídne pomocnou tlapku, i když v tu chvíli nebude vědět, jak se situací naložit, bude se snažit přijít na něco, co by Vám mělo pomoci. Jestliže budete chtít tuhle naivní lištičku využít, povede se Vám to. Demi je totiž dosti naivní a nedokáže poznat, zda jste manipulátor, nebo opravdu někdo, kdo s Demi je proto, že ji má opravdu rád a chce s ním opravdu čas trávit. Už si několikrát kvůli tomu spálila čumák, ale pokaždé věří, že to byla výjimka a neponaučí se.
Tím, že je naivní, dává stále dokola nové a nové šance. Pokaždé bude věřit tomu, že to tentokrát bude jiné. Jistě, sem tam se stane, že už Demi pohár trpělivosti a naivity přeteče a odřízne Vás, ale není to u ní tak běžné. Demi je velice trpělivá duše a málokdy se stane, že by toho měla plné zuby a vyletěla z kůže. A i když se čas od času opravdu naštve, netrvá to příliš dlouho. Je dosti splachovací, tudíž za chvíli je vše zase v naprostém pořádku.
Tahle liška kana je přátelská a má ráda společnost. Dost často ji tedy můžete vidět ve společnosti jiných lišek. Čas od času také potřebuje chvíli pro sebe, kdy si zaleze do nějaké nory a užívá si samoty, ale neděje se to příliš často.
A v neposlední řadě je Demi věrná. Je věrná své rodině, přátelům a blízkým liškám. Nedokáže si představit, že by jim dokázala podrazit nohy. Rozhodně ne vědomě. Jakmile si k Vám vybuduje pevný vztah, bude se ho snažit udržet za každou cenu.
Zajímavosti:
- je drobná a má podprůměrnou výšku
- její srst je velice hebká a ocas má hustší, než je u těchto lišek obvyklé
- voní po oliváchHistorie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel