Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Darleenavatar

Informace

Profil
Aktuálně
kde? Lentharský kraj
s kým? Angus

Na první pohled
- upravená srst
- menší než je na lišku kanu obvyklé

Známé lišky
Kámoš
Angus

Známost
Green

Nekámoš

Slyšela o/Jen zahlédla
Vrail, Rhaetiss, Nessa, Tamari - zahlédla u Keterského jezera

Místa
písečné duny, pláň Amaron (sever),pláň Amaron (jih), staré močály, Keterské jezero, les Taldren, jezero Talimon,Lentharský kraj, Můstek, Mlžné údolí, Nový a Starý Benrir, Stříbrný potok

Data
2022
13.6. - schválení registrace
14.6. - první post
29.6.-20.8. - 1. osudovka (hledání ztracených ocasů)
Uživatelské jméno darleen
Zobrazované jménoDarleen
Skupina Liška
Zaregistrován od 11.6.2022 16:26
Naposledy aktivní 6.10.2022 18:32
Příspěvků 35, zobrazit >
Počet přihlášení 65
Jméno:Darleen
Pohlaví:samice
Druh:liška kana
Datum narození: 10. 4. 2019
Sourozenci:sestry Sameri, Lywelyn
Matka/ otec:Seya /Derwan
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha & zajímavosti

Už svým ladným krokem Darleen naznačuje její klidnou povahu. Samozřejmě se ráda proběhne, nebo s někým zaskotačí, raději si ale povídá. Nedělá jí problém se s někým seznámit, skoro se totiž nestydí. Sama ale moc upovídaná není, ona spíše naslouchá ostatním. Je jako truhlička na tajemství. Ať už se jí svěříte s čímkoliv, nikomu to nikdy neřekne, i kdyby jí šlo o život.
Dobro druhých jí je přednější než to vlastní. Není proto divu, že komukoliv v nesnázích podá pomocnou tlapku, jestli se o ni prosí nebo ne. V tomto ohledu je ale hodně důvěřivá. Proto se ji dá takto lehce zneužít. Máte hlad, ale nechce se vám lovit? Najděte si Darleen a předstírejte, že jste vyhladovělí a ona vám jistě něco uloví. Sice se snaží na tohle dávat pozor, ale její hodná duše jí to nedovolí. Možná se někdy naučí prokouknout lež, ale moc bych na to nevsázela. Je prostě dobrák od kosti a to nikdo nezmění, ať se snaží sebevíc.
Jak už jsem řekla, Darleen není moc upovídaná, to ale neznamená, že nedokáže rozpovídat. Když se nadhodí nějaké téma, o kterém hodně ví, nebo ji zajímá, dokázala by o tom mluvit hodiny. Někdy, když se takto rozvášní, si ani neuvědomuje, jak dlouho mluví. Ráda poslouchá druhé, obzvláště když vypráví nějaké příběhy, ať už smyšlené nebo ne. Kdyby uměla číst a věděla, co jsou knížky, určitě by z ní byl knihomol, jak se patří.
I když si přítomnost ostatních užívá, někdy se prostě chce o samotě vyhřívat na sluníčku, nebo se jen tak procházet rozkvetlými loukami a být sama se svými myšlenkami. Někdy tam ani ony nejsou. Nejraději se prochází při západu slunce. V tu dobu je totiž nejkrásnější obloha.
Sice není Darleen žádnou rváčkou, ale když jí přijde že se s ní, nebo někým jiným, zachází nespravedlivě, zuby klidně vycení. Jestli jí to ale protivník oplatí, raději prchne.
Darleen je ale i docela cíťa. Stačí, když se na ni zakřičí, a už se jí derou slzy do očí. Někdy se rozbrečí i v situacích kde by vás ani brečet nenapadlo. V těchto situacích ona ale brečet nechce, jde to prostě samo. Darleen je pak sama na sebe naštvaná za to že brečí, což jí ironicky rozbrečí ještě víc.
Takže abych to shrnula, Darleen je milá liška, které nedělá problém seznamování. Není moc upovídaná, proto není divu, že dokáže udržet tajemství. Je taky cíťa, který se snadno rozbrečí.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel