Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

CronTato liška je druhým charakterem uživatele Herrea.
avatar

Informace

Profil


Uživatelské jméno cron
Zobrazované jménoCron
Skupina Liška šedá
Zaregistrován od 16.12.2019 18:07
Naposledy aktivní 29.8.2023 22:42
Příspěvků 145, zobrazit >
Počet přihlášení 201
Jméno:Cron
Pohlaví:samec
Druh:Liška šedá
Datum narození:16.2.2016
Sourozenci:Brae
Matka/ otec:Rea /Scron
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:kdo by ho chtěl?
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Rhaegar
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Na první pohled Cron budí v ostatních negativní emoce. Je na svůj druh o něco málo větší, robusnější. Jeho oči jsou jako dvě ostré žiletky, které se při každé příležitosti zabodávají do jiných. Mračí se na celý svět, vypadá jako morous všech morousů. A jeho jizvy na tom také moc nepřidají. Z těchto důvodů se ho ostatní spíše stranní a nechtějí s ním mít nic společného.
Pravdou ale je, že Cron je mírumilovná, dobrosrdečná duše. Jedná se až o překvapivý kontrast vzhledem k jeho zevnějšku, ale stačí aby promluvil svým vlídným hlasem, nebo na zamračené tváři vykouzlil jeden ten svůj krásný úsměv a všem musí být jasné, že není proč mít nepříjemný pocit. Vypadá možná pro mnohé děsivě, kde kdo by z něj mohl být v rozpacích, ale Cron je vlastně takový něžný obr.
Je ochotný ostatním pomáhat možná až do přehnané míry, které by se dalo v jistých okamžicích zneužívat. Občas je dost krátkozraký, nepatří zrovna k nejbystřejším liškám. Přesto není vyloženě hloupý a ačkoli dokáž prozřít a vidět nedokonalosti ostatních, velice rád je odpouští. Může sebou tedy častokrát i vědomě nechat zametat, pokud s ním druhý jedinec umí manipulovat.
Je otevřený všemu a všem. Rád poznává nové lišky, nová místa, dělá si přátele. Na svůj druh je to tvor docela společenský, i když i on má rád svůj klid a místo, kde může mít nějakou dobu soukromí.
Ačkoli je milý vždy na všechny, jsou zde určité rozdíly. K cizím je přeci jen odměřený. Není to usměvavé sluníčko, které hned ke každému běží se seznamovat. Tak jednoduché to s ním není. Většinou musí přijít někdo za ním, aby se pustili do řeči. Crona je nutné nejdříve rozpovídat.
U přátel a známých je mnohem extrovertnější a může s ním být i zábava, i když se většinu času jeví jako suchar. Má rád mláďata, rád si s nimi hraje a dovádí, nebo je učí nové věci.
Takže, ačkoli v první chvíli se Cron může jevit všelijak, jen ne jako milý a příjemný lišák, věřte, že opak je pravdou. Stačí se jen zastavit, vnímat a především odložit stranou všechny předsudky.

Zajímavosti:
- Cron velice špatně vidí. Jelikož už se tak narodil, prakticky o tom ani netuší. Pravdou ale je, že svému zraku moc nevěří. Spoléhá se především na sluch, který má o poznání vyvinutější, než jeho vrstevníci.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel