Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

CronTato liška je druhým charakterem uživatele Herrea.
avatar

Informace

Profil
img
- Jeho mozkem je spíše jeho sestra, Cron sám o sobě je líný přemýšlet a přebírat zodpovědnost.
- Ačkoli na první pohled je jeho zjev pro ostatní většinou nepříjemný až děsivý, je to velmi milý sameček. 1
- Vzkazy prosím primárně na účet Herr.

img
Don’t touch my soul with dirty hands.

Mezitím v Cronovo hlavě
Uživatelské jméno cron
Zobrazované jménoCron
Skupina Liška
Zaregistrován od 16.12.2019 18:07
Naposledy aktivní 5.1.2022 14:04
Příspěvků 58, zobrazit >
Počet přihlášení 82
Jméno:Cron
Pohlaví:samec
Druh:Liška šedá
Datum narození:16.2.2016
Sourozenci:Brae
Matka/ otec:Rea /Scron
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:kdo by ho chtěl?
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Na první pohled Cron budí v ostatních negativní emoce. Je na svůj druh o něco málo větší, robusnější. Jeho oči jsou jako dvě ostré žiletky, které se při každé příležitosti zabodávají do jiných. Mračí se na celý svět, vypadá jako morous všech morousů. A jeho jizvy na tom také moc nepřidají. Z těchto důvodů se ho ostatní spíše stranní a nechtějí s ním mít nic společného.
Pravdou ale je, že Cron je mírumilovná, dobrosrdečná duše. Jedná se až o překvapivý kontrast vzhledem k jeho zevnějšku, ale stačí aby promluvil svým vlídným hlasem, nebo na zamračené tváři vykouzlil jeden ten svůj krásný úsměv a všem musí být jasné, že není proč mít nepříjemný pocit. Vypadá možná pro mnohé děsivě, kde kdo by z něj mohl být v rozpacích, ale Cron je vlastně takový něžný obr.
Je ochotný ostatním pomáhat možná až do přehnané míry, které by se dalo v jistých okamžicích zneužívat. Občas je dost krátkozraký, nepatří zrovna k nejbystřejším liškám. Přesto není vyloženě hloupý a ačkoli dokáž prozřít a vidět nedokonalosti ostatních, velice rád je odpouští. Může sebou tedy častokrát i vědomě nechat zametat, pokud s ním druhý jedinec umí manipulovat.
Je otevřený všemu a všem. Rád poznává nové lišky, nová místa, dělá si přátele. Na svůj druh je to tvor docela společenský, i když i on má rád svůj klid a místo, kde může mít nějakou dobu soukromí.
Ačkoli je milý vždy na všechny, jsou zde určité rozdíly. K cizím je přeci jen odměřený. Není to usměvavé sluníčko, které hned ke každému běží se seznamovat. Tak jednoduché to s ním není. Většinou musí přijít někdo za ním, aby se pustili do řeči. Crona je nutné nejdříve rozpovídat.
U přátel a známých je mnohem extrovertnější a může s ním být i zábava, i když se většinu času jeví jako suchar. Má rád mláďata, rád si s nimi hraje a dovádí, nebo je učí nové věci.
Takže, ačkoli v první chvíli se Cron může jevit všelijak, jen ne jako milý a příjemný lišák, věřte, že opak je pravdou. Stačí se jen zastavit, vnímat a především odložit stranou všechny předsudky.

Zajímavosti:
- Cron velice špatně vidí. Jelikož už se tak narodil, prakticky o tom ani netuší. Pravdou ale je, že svému zraku moc nevěří. Spoléhá se především na sluch, který má o poznání vyvinutější, než jeho vrstevníci. >Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…


(25. 12. 2020)
10 3
10% síla, 5% rychlost, 5% obratnost, 13% vytrvalost
2 hvězdy do magie (využito)
možnost založení patrona zdarma (nevyužito)


U Ž I V A T E L