Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

CherokeeTato liška je druhým charakterem uživatele Fiona.
avatar

Informace

Profil
NA PRVNÍ POHLED:
- vyšší a hlavně nohatá
- na tlamě má furt připitomělý a přátelský škleb
- srst hebká ale moc se o ni nestará (dobře, o kožich se nestará skoro vůbec, proto někdy vypadá jak chodící keř)

HLAS

ZAJÍMAVOSTI:
- mluví k sobě v myšlenkách ve druhé osobě
- někdy kecá jen sama se sebou
- neví, kým vlastně je
- má ráda různé kytky
- voní jako zralé borůvky a ostružiní


ZNÁMOSTI:
- Vrail:
- Nifea:

img
Uživatelské jméno cherokee
Zobrazované jménoCherokee
Skupina Liška
Zaregistrován od 21.3.2022 17:22
Naposledy aktivní 11.6.2022 11:36
Příspěvků 19, zobrazit >
Počet přihlášení 33
Jméno:Cherokee
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:5.7.2019
Sourozenci:Dakota, Zonta, Apache
Matka/ otec:Noya † /Nikan †
Území:nemá skupinu
Partner/ ka:nemá partnera
Potomci:nemá potomky
Patron:nemá patrona

Povaha & zajímavosti

Cherokee. Liška, jenž na první pohled nevypadá jako žádná jiná. Možná tedy až na kožich, který zdobí poměrně atraktivní barvičky v hezounkém rozložením. Avšak tlapky pryč od ód na její kožíšek! Pojďme se raději podívat na povahu a taje této lištičky.
Když ji poprvé spatříte, zřejmě vás přivítá s drobným úsměvem a vrtěním ocásku. Jen málokdy na cizince zasyčí či vytasí drápky. To byste se jí museli sakra nelíbit! Nejspíše vás uhrane svou jemnou a přátelskou povahou. Uchvátí vás světlé oči, které srší pochopením a čirou nevinností. A jakmile ji poznáte, už ji nikdy ze svého života dobrovolně nevypudíte. Ne, že by byla otravná či vlezlá. Ale Cherokee má dar si najít v každém kamaráda. Klidně udolá i toho největšího bručouna pod sluncem. Možná to bude trvat, ale ona se nevzdá. Nikdy se totiž nevzdává. Nejen pro přátele chová velikou empatii a klidně nabídne svůj kožich k vyplakání, když bude potřeba. Nešetří hezkými slůvky a klidně se pomazlí, hlavně aby to druhému pomohlo.
Čekáte nějaké proradné ale? Pokud ano, máte pravdu! Cherokee vlastně uvnitř není taková, jak se chová zvenčí. Vevnitř to má pomíchané jako v guláši a téměř se v sobě nevyzná. Na jaké straně to byla včera? Na té vaší či stála po boku vašeho úhlavního nepřítele? Není to způsobeno tím, že by byla tak moc hloupá či jednoduše měla paměť jako liška na konci svého života. Ona se ještě nerozhodla. Neví, zdali se přidá na tu dobrou stranu či se zpustí na stranu padouchů. Někdy stojí anarchisticky uprostřed a občas se vydá tam, kde to je jednoduše výhodné. V sobě samé bloudí jako v nekonečném labyrintu a usilovně hledá východ. Ale zjevně se jí to nedaří. Není vzácné, že je jistě při vás, jenže na druhý den se klidně vyhřívá u nohou lišky, kterou z celého srdce nenávidíte. Klidně podvádí či lže, ona totiž neví, že to je něco špatného. Nebojí se zradit i svého nejlepšího přítele, jen aby jí z toho něco káplo. Ano, Cherokee se ráda veze a využívá ostatní. Ale opět si to neuvědomuje. Abychom tu stále neopakovali to, že vlastně netuší, že to je něco špatného, shrnu to. Ona vlastně nemá ponětí o špatnosti při všech těch nekalých věcech, které nevědomky provádí. A ani když jí to řeknete, bude stále slepě následovat svoji mysl. Mysl, která ještě nevyřešila, kým vlastně je. Může se zdát, že Cherokee je naivka, která neprohlédne ani tu nejmenší lest. Však je to úplně jinak! Tato liška je vlastně docela dost inteligentní a…a jo, přiznávám. Cherokee je opravdu naivní. Lsti a pastičky sic prohlédne ale nikdy neodolá sladkým řečičkám a mámením.
Když zajdeme ještě hlouběji, zjistíme, že Cherokee je opravdu ztrápená a smutná bytost. Bytost, která neví, kým je a kde má své místo. Proto vyhledává všechnu tu společnost, jen aby se necítila tak osaměle a aby jí mohl někdo aspoň chránit záda. Totiž odvaha je věc, kterou tato liška nikdy nepoznala. Při sebemenším závanu nebezpečí mizí do hloubi lesa a pokud se střet vznítí v boj, s hysterií utíká.

Zajímavosti
- srst má hebkou a často v ní má napletené různé rostlinstvo. Od bodláků počínaje po větvičky konče
- voní po borůvčí a ostružiní
- postavou je nohatá a o něco vyšší, než je průměr
- v myšlenkách k sobě hovoří zásadně ve druhé osoběHistorie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…

...


U Ž I V A T E L