Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Bellaavatar

Informace

Uživatelské jméno bella
Zobrazované jménoBella
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 30.11.2021 17:50
Naposledy aktivní 12.3.2022 18:13
Příspěvků 8, zobrazit >
Počet přihlášení 37
Jméno:Bella
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:6. 3. 2016
Sourozenci:bratr- Luke , sestry- Lea , Kory
Matka/ otec:Clarrity / Layto
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha & zajímavosti

Může působit zle a negativně. Ale takhle to většinou není. V některých situacích se okáže zachovat špatně ale i tak je hodná. Stane se ale, že jí někdo úplně "nesedne" a může se k němu chovat špatně to se ale moc nestává. V situaci prvního setkání s nějakou osobou může být agresivní a vrčet na ni nebo se chovat naštvaně a dominantně ale to je normální. Má docela uhlazenou rudou srst a méně upravený bílý kožich a břicho. Výrazným znakem jsou také žluté až zlaté oči.
Bella je rychlá obzvlášť v případech pokud před někým utíká či si chce něco ulovit. Dále se taky nebojí říct co se jí nelíbí, případně dokáže i zaútočit.
Pokud je v těžké situaci udělá cokoliv pro to aby přežila, většinou si dokáže najít potravu. Je to výborná lovkyně, občas loví i pro zábavu ale ví že to nesmí přehánět. Není to moc velký snílek spíše stojí pevně na zemi, a věří v osud. Vůči cizím liškám je trochu nedůvěřivá, a jediný komu věří jsou členové její rodiny, vztahy si buduje trochu déle. Vždy si danou osobu ověřuje než se stanou přáteli. Občas je to ale strašný flekmatik. Někdy poslouchá tu špatnou část mozku a ignoruje všechno kromě toho co zrovna potřebuje. Pokud se hodně naštve tak zaútočí. Je dominantní a když má možnost na cokoliv tak jí využije. Je to introvert, nevyhledává společnost ale, ani se jí nestraní. Taky moc neumí začínat konverzaci, spíše ji ukončuje případně se připojí až někdo vymyslí téma. Baví ji prozkoumávat svět dál od její nory. Občas se stane že nenajde cestu zpět takže přespí tam kde zrovna je. Mimo domov se necítí moc bezpečně a má hrůzu z vlků , za jejich přítomnosti dokáže začít hodně panikařit. Děsí ji že jsou oproti ní tak velcí. Celkově se docela bojí větších šelem. Z těchto důvodů většinou chodí tiše aby si ji nepřátelé nevšimly a pokud na zemi není například uschlé listí tak jí to výjde stejně je to na místech kde nejsou stromy, má tam
strach a proto chodí přikrčená a raději se drží v lesích.

Zajímavosti:
Bella občas nosí za pravým uchem modrou květinu.Historie

Vyrůstala s celou rodinou ale otec většinou jen nosil potravu. Mláďata vychovávala převážně matka. V oblasti kde žily bylo jídla málo a proto se museli hodně dělit. Často se stěhovali protože potrava docházela. Její starší bratr uměl něco jako magii. Bella se neustále snažila aby to umělá taky ale ať se snažila jak
chtěla, nešlo jí to. Měla dvě mladší sestry Leu a Kory, se kterou nevycházela vůbec dobře. Z mláďat byla druhá nejstarší a proto taky jako druhá odešla. Bylo pro ni těžké si najít domov obzvlášť když v lesích byli často vlci kteří zabily co jim přišlo do cesty.
Ti Bellu často pronásledovali a honily. Ta na ně byla moc rychlá ale, nebyla silnější. Les byl hodně velký a bylo těžké se z něj dostat, zároveň hlídat jestli někde kolem nejsou vlci. V noci se často dívala na oblohu, milovala svit hvězd a také se podle nich orientovala. Jednou si udělala něco jako menší noru aby přečkala zimu. V té oblasti byli vlci taky ale, né tak jako tam kde žila kdysi. Když bylo v okolí bezpečno ráda se potulovala daleko od
Nory. Většinou když byla tma a Bella nenašla cestu zpět našla si bezpečné místo kde přespala a druhý den šla zpět domů. Jak odcházela a vracela se Zima byla stále krutější a pro Bellu bylo těžké přežít. Hlavně když bylo málo potravy. Taky tam bylo hodně málo lišek. Vlastně zkoro žádné, a z toho důvodu si nemohla najít partnera. Ale bylo proni jednodušší uživit jen sebe, a už s tím měla problém. Na konci zimy šla dál hledat pravý domov což bylo stále obtížnější. Jakmile se dostala z té oblasti plné vlků utíkala co nejdál. V noci slyšela vlčí vytí ale žádné naštěstí nepotkala. Každý den ušla dálku. Ale domov stále nenašla až po nějaké době se dostala na místo kde možná je její domov. Netuší co se stalo s její rodinou a raději to nechce vědět. Občas nad tím přemýšlí ale snaží se na to nemyslet.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel