Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Asetiavatar

Informace

Profil
Aktuální stav: Pohublá, hladová, žíznivá, slabá. Chodící kostra

Neherní:
19.6. 2021 - druhá část registrace
20.6. 2021 - schváleno + vzhled
20.6. 2021 - 1. post - Mírový kraj

Herní:
20.6. 2021 - příchod na Saeron (neví kde je)

Známosti:

Pozitivní:
Lorenzo - setkání 20.11. 2021 (Staré močály).

Neutrální:

Irorus (nezná jméno) - setkání v Arsenském lese

Shikoba (NJ) - setkání 22.11.2021 ve Starých Močálech

Negativní:
Uživatelské jméno aseti
Zobrazované jménoAseti
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 28.2.2021 1:42
Naposledy aktivní 20.3.2022 3:03
Příspěvků 25, zobrazit >
Počet přihlášení 96
Jméno:Aseti
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:21. 6. 2016
Sourozenci:Tesai ♂, Setia ♀, Iaset ♂, Saite ♀
Matka/ otec:Itesa / Etias
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Říká se, že oči jsou okno do duše. A tyhle jantarové oči toho zažily více než dost, ale pouze z očí se nedá vyčíst nic. Na první pohled je liška velmi ostražitá, plachá a bázlivá. Málokdy sama začne konverzaci, protože obvykle mluví jen s těmi, které zná a chová k nim již nějakou důvěru. Pokud se setká s neznámou liškou, mluví jen tehdy, když ji k tomu okolnosti donutí. Jinak bývá to jediné, čeho se od ní příchozí liška dočká, většinou tichý pozdrav, který někdy ani není slyšet – proto může na dotyčného působit, že je nevychovaná. Ale chyba lávky! Tato liška má pouze strach, a to i z normální komunikace s ostatními, a ten pramení to z toho, že jí bylo ublíženo.
Pokud jí však dotyčný něčím zaujme a ona si jej oblíbí, dovede tu svou masku plnou ostražitosti a plachosti zahodit a bavit se. No, v jejím případě i to bavení bude zvláštní a to ve smyslu, že v ní nejspíše zůstane obava něco říct, aby to vzápětí nebylo zneužito proti ní. Když už se stane, že se sejde více lišek pohromadě, většinou tiše sedí a naslouchá, do hovoru se však nezapojuje, alespoň pokud není přímo tázána. A i tehdy odpovídá dost nejistě. Jejím problémem je to, že se zadrhává v řeči a z toho důvodu se konverzaci vyhýbá. Aseti si tento svůj problém uvědomuje, ale strach je hlubší, než touha jej překonat.
Říkáte si, že tato liška není společenská a je pouze takovou tou šedou myškou? I kdepak! Pokud se s liškami dobře pozná a má v ně důvěru, už není tou ustrašenou a nejistou liškou. Dalo by se říci, že ji nevadí ani ten její malý problém, jelikož je dost dobře možné, že se na nějakou dobu vytratí. Dovede vyjádřit svůj názor a odpovídat více než jen jednou větou. Když ji spatří někdo, kdo ji znal jako zamlklou a téměř němou lišku, asi se bude dost divit. Liška nerada mluví o své minulosti, proto se ani ostatních na jejich život moc nevyptává, protože pak většinou následuje otázka na její minulost, a ta je pro ni ještě stále bolestivá. Proto, když už na to přijde řeč, tak odpoví jednoslovně nebo převede debatu jinam.
Co se týká jejich zálib, ráda se prohání v lesích, které jí připomínají její rodný domov. Tehdy je skutečně šťastná a cítí se volná jako pták. Taktéž má velmi ráda vyhřívání se na sluníčku. V těchto okamžicích vymizí většina jejich obav a na chvíli zapomene na vše špatné, co se jí kdy přihodilo. Soustředí se pouze na ten daný okamžik a vše ostatní je nepodstatné a na hony vzdálené. Naopak problémem je její až panický strach z vody, který těžko překonává. Napít se, to jo, ale pouze na nezbytný úkon a pak rychle pryč. Pokud někdy nastane situace, že bude muset překonat vodu, bude záležet hlavně na důvodu, proč má vodu překonat. Když opravdu není jiná cesta jak se téhle překážce vyhnout, dá si za cíl se vždy o kousek posunout blíže k vodě. Je pravděpodobné, že se jí přitom zrychlí dech a že zavře oči. Jakmile má packy ve vodě, nejčastěji se rychle rozeběhne směrem, kde vidí druhý břeh, přitom zvedá velmi vysoko nohy. Velmi se také bojí bouřek. Pokud uslyší byť jen vzdáleně zahřmění, na pár okamžiků ztuhne, načež se rozběhne a chvíli bezhlavě pobíhá, kvůli čemuž může také narazit do jiné lišky – v tu chvíli její mozek přepne na mód – „nebezpečí“ a ona se snaží rychle dostat někde pryč, nejlépe do nějaké jeskyně nebo jiného úkrytu.

Zajímavosti:
• Strach z vody, když se pokoušela uniknout vlkům přes polozmrzlé jezero, a bouřek
• Jizva po napadení vlky
• Pomalá mluva
• Zadrhávání v řečiHistorie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L