Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Angusavatar

Informace

Profil
Aktivita: post den/obden
img
I wish I had acquired wisdom at less of a price.
-
We wear our chaos on the inside, where it cannot be seen.

na první pohled:
- starší pán, prošedivělý a hubený
- lesklá, uhlazená a upravená srst
- jemný, příjemný hlas, dobře se poslouchá
- pohybuje se pomalu, úměrně k věku, ale nese se s důstojností
- po delším odpočinku nebo naopak námaze viditelná ztuhlost v kloubech, hlavně kyčlích

známosti:
+ Freydis
= Vrail, Lucky, Tamara, Armin, Nessa
-

data:
28.11.2021 schválení, vzhled, 1. příspěvek
Uživatelské jméno angus
Zobrazované jménoAngus
Skupina Liška
Zaregistrován od 26.11.2021 20:27
Naposledy aktivní 21.1.2022 8:57
Příspěvků 16, zobrazit >
Počet přihlášení 58
Jméno:Angus
Pohlaví:samec
Druh:Liška kana
Datum narození:12.5.2012
Sourozenci:June, Valerie, Magnus
Matka/ otec:Ivy / Bertram
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Na první pohled není těžké Anguse odepsat jako postaršího lišáka za zenitem, který si už svoje odžil a směřuje možná tak leda tak k brzkému skonu. Pravda, z jeho kostnaté konstituce a pohybů, které dávno nejsou tak plynulé jako v bujarém mládí, by se to dalo usuzovat, avšak zdání může často klamat. Stačí zachytit odhodlanou jiskru v jeho očích a sebevědomý postoj, aby vám bylo jasné, že ač je možná starý, Angus rozhodně ještě neřekl svoje poslední slovo. I když jeho tělo zestárlo, hlava mu pořád slouží víc než dobře a vůle k životu ho v žádném případě neopouští. Pojďme si ho tedy přiblížit o něco více.
Je lišákem inteligentním, bystrým, se smyslem pro detail a schopností zachovat ledový klid i ve zcela chaotických situacích… a taky umí zatahat za ty správné nitky, aby dostal to, co chce. Angus by totiž mohl sloužit jako ukázkový příklad rčení „mazaný jako liška“. Ostatně jen díky své prohnanosti dokázal přežít všechny ty roky na cestách. Dokáže být deset různých osobností v deseti různých situacích, zkrátka tak, jak zrovna potřebuje a nečiní mu problémy přesvědčivě lhát, když to uzná za nutné. Angus je herec a taky mluvka – jeho zbraněmi jsou spíše slova, než drápy a tesáky, ať už k obraně či k útoku. Ne, že by se neuměl bít, prožil si vlastně dost bouřlivé mládí, stopy kterého si nese na těle dodnes, ovšem dnes už věci vidí v jiném světle. Násilí považuje ve většině případů za zbytečné a pod jeho úroveň. Nehledě na to, že dávno není tak rychlý, jako dřív.
Na svět nahlíží s nadhledem, nebere život příliš vážně a nehroutí se pod jeho tíhou, i když je občas nezanedbatelná. Vyhlíží možná neškodně, ale je silnou osobností, která se nedá snadno zlomit a zviklat. Dokáže se bránit a rozhodně se sebou nenechá zametat od kde koho. Angus má rád společnost, avšak nikdy nebyl fanouškem příliš velkých sešlostí a váží si i chvilek, kdy má klid jenom pro sebe.
Když se s ním poprvé setkáte, neočekávejte od něj, že k vám bude od začátku nějak velmi otevřený. Angus si druhé rád nejprve trochu proklepne, než si je pustí k tělu. Už příliš mockrát se spálil, než aby nebyl opatrný. Zachovává slušnost, pokud je slušná i druhá strana, ale při prvních chvílích s ním nejspíš z jeho postoje i slov pocítíte jistý chlad. Když se mu ale společnost, ve které se octl, zalíbí, ten led v něm roztaje celkem rychle. Dokáže být celkem příjemným společníkem, který toho obvykle příliš nenamluví, nehraje-li tedy zrovna jednu ze svých rolí, ale zato je dobrým posluchačem a dokáže i poutavě vyprávět, když je správně naladěn. Je ovšem pravda, že jistou pichlavost si zachovává stále, i když je mezi přáteli. To se ale jedná spíše o přátelské popichování, než o vyložené nepříjemné rýpání, které schytají spíš ti, kteří mu do oka zrovna nepadli. K těm, které má skutečně rád, je velmi loajální a udělal by téměř cokoliv pro jejich ochranu. To samé se nedá říci o liškách, ke kterým nemá tak blízký vztah - ač nemá problém pomáhat druhým, má-li se rozhodnout, zda riskovat život pro úplného cizince, téměř jistě se rozhodne zachránit raději svůj vlastní kožich, pokud mu riziko přijde moc velké.
Jak už tomu v životě bývá, nedá se jednoznačně říct, jestli je Angus „dobrý“ či „špatný“. Všechno záleží na tom, z jakého úhlu se na něj díváte, kde přesně vůči němu stojíte a co pro něj znamenáte. Na jednu stranu je to podfukář a švindlíř, má ale svoje zásady, kterých se drží. Dnes už se obvykle snaží podvést a uškodit jen těm, o kterých věří, že si to zaslouží a slabší se snaží spíš bránit, než je ještě strkat dolů. Dříve býval nepochybně jiný, mnohem ostřejší, krutější, bylo mu jedno, koho na své cestě převálcuje. S věkem a časem jeho srdce poněkud změklo. Nabyl o něco víc empatie a celkově se zklidnil, zmoudřel. Nestydí se za to, kým býval, ale ani se mu nestýská po tom starém já, které postupně zanechal za sebou.

Zajímavosti:
Na první pohled je poznat, že už není nejmladší. Pohybuje se pomalu a po delším odpočinku nebo naopak námaze je jasně viditelná ztuhlost v kloubech. V srsti mu prokvétají šediny a je kostnatý, vyhlíží celkově křehce, kožich se mu ale pořád leskne zdravím a smysly mu slouží téměř jako za mlada.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

InventářDiplomy, akce, výpravy…

...


U Ž I V A T E L