Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

AlariusDalší postavy tohoto uživatele:
avatar

Informace

Profil
img

a little dwarf lost in his own world
Uživatelské jméno alarius
Zobrazované jménoAlarius
Skupina Liška
Zaregistrován od 4.6.2020 19:58
Naposledy aktivní 24.9.2021 16:43
Příspěvků 170, zobrazit >
Článků2, zobrazit >
Počet přihlášení 73
Jméno:Alarius
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:28.02.2018
Sourozenci:Feralas, Irorus
Matka/ otec:Brira /Syriah
Území:Ambleerský les (Snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Méwi

Povaha & zajímavosti

Inu, ani podprůměrně inteligenčně stavěný tvor by nebyl schopen neuzřít, že jeden z nejvýraznějších aspektů tohoto drobného, tukově velmi nedostatečně vybaveného jedince je odtažitost od venkovního světa a uzavřenost do sebe sama. Snad i proto jeho veškerá komunikace s cizími, v jeho očích leckdy hrozbu znamenajícími kreaturami spočívá ve všemožných zvucích, o jejichž pozemském původu by se dalo polemizovat, a řeči těla, nikoliv mluvě – tu přesouvá do vlastních myšlenek. Z toho přirozeně vyplývá, že Alarius a navazování vztahů je stejně marné, jako pokoušet se o navrácení zraku slepému. Socializace je pro něj zhoubou, není si jist, jakým způsobem reagovat na nové tváře, ani jak tvořit pevná vztahová pouta. Možná proto se společnosti spíše vyhýbá, snad proto raději vyhledává tiché hladiny řek, kde je sám se svými myšlenkami. Pravděpodobně se z tohoto dá nabýt dojmu, že je vlastně uzavřenou, možná trochu narušenou duší tohoto světa, pravda je však taková, že kdyby jej někdo navedl na správnou cestu, byl by schopen se otevřít o něco více. Nejedná se o zarytého introverta, nýbrž o nechápavého a snad i nepochopeného asociála, jenž by ani asociálem nebyl, kdyby chytil empatické smýšlení za správný konec a chápal, jak projevovat city a jak budovat vztahy. Do té doby však bude nebohou duší vhozenou do rozbouřeného oceánu, ztracenou ve svých vlastních myšlenkách.
Je poměrně arogantním jedincem. Leč se jeho sebevědomí neusídlilo po boku trůnu Iscariot, stále není nejjednodušší poslouchat jeho monology o tom, jak je dokonalý. Ještě štěstí, že jimi alespoň cizince neobdařuje, nýbrž svoji jistou nadřazenost dává najevo pouze vztyčenou hlavou a mimikou ve tváři. Absence mluvy se v něčem přece jenom vyplatí! Bylo by bláhové říkat, že má v sobě zakořeněnou silnou potřebu shazovat ostatní a posouvat tak své sebevědomí blíže nebesům, ale přece jenom v něm nějaký ten chtíč pulzuje – a veškerá ta špatná slova, která je schopen říct, samozřejmě považuje za správná a nestydí se za ně.
Trpí emoční labilitou. Nikdy nevíte, jak zareaguje a co od něj můžete očekávat. Zatímco jednou je v té samé situaci schopen někoho nechtěně smést na zem radostí roztancovaným ocasem, jindy se sesype jako hromádka neštěstí. Zkrátka a dobře, jste-li typ, co rád hazard, víte, na koho se obrátit.
Ve svých názorech je stálý, jen stěží jej dokáže cokoliv přesvědčit. Stojí si za nimi jako neoblomná skála. Za každou cenu si tvrdě jde za svým, a uzná-li, že pravdu skutečně neměl, než aby to přiznal, raději se z toho nějak obkecá. Přece se říká; Líná huba, holé neštěstí.
Je velmi přemýšlivý – jen škoda, že má hlavu plnou zcela zbytečných myšlenek, pro něj však majících vysokou hodnotu. Myšlenka, kolik vody vypije kytička, je totiž víc než důležitá! Jen škoda, že opravdu důležité věci řeší jako větrná smršť, bez přemýšlení, jako by snad ztratil hlavu. Holt někdo má v hlavě mozek, někdo piliny. Nikdo nejsme dokonalý.
Nuže, sumarizujeme-li Alaria, vznikne nám velmi chaotický obraz roztříštěný na několik tisíc drobných částeček. Částeček, jež bychom museli poslepovat, abychom byli schopni pochopit podstatu tohoto tvora a dovést jej k prozření.

Zajímavosti:
• Leč je Alarius liškou obecnou, v porovnání s ostatními jedinci tohoto druhu je o téměř hlavu menší. A drobné tělíčko div se nezlomit!
• Srst má mimořádně řídkou – velmi drsnou, často se cuchající a nabývající nepěkného dojmu hřebíků –, a to dokonce natolik, že mu na některých místech prosvítá kůže.
• Hlas má jemný a melodický, středně až výše posazený.
• Jeho chrup tvoří pouze 25 zubů, jeden zub je zakrnělý a druhý nevyrostl vůbec.
• Jedinci s vytříbenějším čichem mohou v jeho blízkosti zaznamenat odér akátu.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…


(25. 12. 2020)
47 5 4
10% síla, 5% rychlost, 5% obratnost, 23% vytrvalost
3 hvězdy do magie (využito)
20% sleva k Iscariot (nevyužito)
30% sleva k Azraelovi (nevyužito)
jedna z vrozených magií navíc zdarma (využito)
možnost založení patrona zdarma (možnost převodu na jinou postavu) (nevyužito)
magické odznaky zdarma (využito)
specifická magie (využito)


U Ž I V A T E L