Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Registrace

Statistika lišek v Saeronu (ze dne 1.6): Liška obecná: 29 jedinců, liška šedá 7 jedinců, liška kana 3 jedinci, fenek 3 jedinci, liška polární 2 jedinci
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Před odesláním registrace je nutné si přečíst pravidla, a mít aspoň základní přehled ohledně informací. Pokud máte tuto část již za sebou, můžete se směle pustit do dalšího kroku registrace. Všechny údaje posílejte do jednoho tématu do fóra níže.
Do předmětu uveďte jméno vaší postavy a zašlete všechny povinné údaje.

Pokud byste rádi hráli za příbuzného již hrajícího hráče (sourozenci, partneři, potomci, rodiče, přátelé z minulosti…), zkuste se podívat na INZERÁTY.

Nasledujíci body jsou povinné údaje:
• Jméno liškyJméno nesmí být vulgární a taky nesmí být príliš podobné jménu již schválených hráčů.
• Druh lišky a
její vzhled
Výběr vzhledů daných druhů lišek naleznete ZDE.
• Pohlaví Na výběr máte jednoduše jenom samec/samice.
• Rodina Rodiče, sourozenci, případně ex-partner, vaši potomci, či další důležité charaktery pro vaši lišku.
• Datum narození Liška se dožívá v přírodě průměrně 12 let. V Saeronu je stárnutí lišky velmi zpomaleno! Berte ohled na to, že pokud si zaregistrujete lišku na sklonku života, bude zde již navždy jako dědeček, a bude před ostatními znevýhodněna ve vlastnostech (při lovu, při akcích atd).
Minimální povolený věk jsou 2 roky.
• Povaha Jedná se o nejdůležitější část při vaší registraci. To, jak bude povaha sepsána, je klíčové pro vaši registraci. Pokud jí odfláknete, nebudete vpuštěni do hry. Musí být dostatečně dlouhá, smysluplná, bez hrubých chyb a musí být vidět, že jste si s ní dali nějakou tu práci.
• Magie Bude vám přidělena podle povahy vaší lišky. Více se o výběru vrozených magií dočtete ZDE.
Pokud byste potřebovali poradit, jak povahu sepsat, nebojte se obrátit na někoho z vedení (uživatelé s tlapkou u jména). Rádi vám poradíme!

K registraci můžete, ale nemusíte, dopsat i nepovinné údaje:
• ZajímavostiJak zajímavosti sepíšete je na vás (bodově, nebo jako celistvý text). Délka zajímavostí také není nijak omezena.
• HistorieAni historie vaší lišky není povinná. Opět ale platí, že pokud se rozhodnete jí sepsat, musí být na nějaké úrovni. Můžete popsat nejdůležitější události vaší lišky v bodech, to je na vás. V historii by mělo být zmíněno, jak vaše liška vyrůstala, její vztah k rodině, přátele a události, které měli vliv na její současnou povahu.

Apelujeme na vás a opravdu prosíme, abyste si četli Informace!
Jsou klíčové, a bez nich se ve hře ani při registraci neobejdete!

Z důvodu špatných zkušeností, předem upozorňujeme na:
• Kopírovaní: Registrace, která je sice vaše, ale bude okopírována z jiné hry, vám nebude schválena. Jednoduše – pokud chcete hrát na Saeronu, vymyslete si a sepište nový, kompletní charakter. Pokud bude zjištěno, že zdejší registraci máte ještě někde jinde, budeme nekompromisní!
• Vzhled: Nebude Vám schválena registrace, která vzhledově jasně připomíná jiný charakter ať už ze Saeronu, nebo jiné hry.
• Jméno: Nebude Vám uznáno jméno, příliš podobné, nebo snad dokonce stejné, jako to, které zde již někdo má.

Všetky dotazy smerujte na Admin Team. Registrácie schvaľujú všetci z AT. Ohľadom vzhľadu môžete kontaktovať adminov icon Herrea alebo Xayah.TémaOdpovědíPoslední odpověď
Připnuté témaSetia / vzorová registrace
1icon
Téma s odpověďmiSaite
3
Téma s odpověďmiAelos
1icon
Poslední odpovědiU Ž I V A T E L