O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Registrace

Statistika lišek v Saeronu (ze dne 1.6): Liška obecná: 29 jedinců, liška šedá 7 jedinců, liška kana 3 jedinci, fenek 3 jedinci, liška polární 2 jedinci
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Před odesláním registrace je nutné si přečíst pravidla, a mít aspoň základní přehled ohledně informací. Pokud máte tuto část již za sebou, můžete se směle pustit do dalšího kroku.
Pokud byste rádi hráli za příbuzného již hrajícího hráče (sourozenci, potomci, rodiče…), zkuste se podívat na INZERÁTY.

Do fora, které vidíte níže, nám odešlete:
• *Jméno lišky
• *Druh lišky a její vzhled - vše naleznete ZDE.
• *Pohlaví
• *Rodinu (rodiče, sourozence, případně potomky či další důležité charaktery pro vaši lišku, můžete popsat i hrubý nástin o nich, není to však povinné)
• *Datum narození - Liška se dožívá v přírodě průměrně 12 let. V Saeronu je stárnutí lišky velmi zpomaleno! Berte ohled na to, že pokud si zaregistrujete lišku na sklonku života, bude zde již navždy jako dědeček, a bude před ostatními znevýhodněna ve vlastnostech (při lovu, při akcích a td). Minimální povolený věk jsou 2 roky.
• *Povahu – Jedná se o nejdůležitější část při vaší registraci. To, jak bude povaha sepsána, je klíčové pro vaši registraci. Pokud jí odfláknete, nebudete vpuštěni do hry. Musí být dostatečně dlouhá, smysluplná, bez hrubých chyb a musí být vidět, že jste si s ní dali nějakou tu práci.

Pokud byste potřebovali poradit, jak povahu sepsat, nebojte se obrátit na někoho z vedení (uživatelé s liškou u jména) rádi vám poradíme!
• Jedna z magií (oheň, voda, země, vzduch) vám bude přidělena podle povahy.
NEPOVINNÉ ÚDAJE:
•Zajímavosti
Jak zajímavosti sepíšete je na vás (bodově, nebo jako celistvý text). Délka zajímavostí také není nijak omezena.
• Historie
– Ani historie vaší lišky není povinná. Opět ale platí, že pokud se rozhodnete jí sepsat, musí být na nějaké úrovni. Můžete popsat nejdůležitější události vaší lišky v bodech, to je na vás. V historii by mělo být zmíněno, jak vaše liška vyrůstala, její vztah k rodině, přátele a události, které měli vliv na její současnou povahu.

Z důvodu špatných zkušeností z předešlých let, předem upozorňujeme:
- 1. Že registrace, která je sice vaše, ale bude okopírována z jiné hry, vám nebude schválena. Jednoduše – pokud chcete hrát na Saeronu, vymyslete si a sepište nový, kompletní charakter. Pokud bude zjištěno, že zdejší registraci máte ještě někde jinde, budeme nekompromisní!
- 2. Že vám nebude schválena registrace, která vzhledově jasně připomíná jiný charakter (ať už ze Saeronu, nebo jiné hry), ani registrace, která by snad měla být ukradena někomu jinému!
- 3. Vám nebude uznáno jméno, příliš podobné, nebo snad dokonce stejné, jako to, které zde již někdo má. Totéž se vztahuje i na vzhled, pochopitelně.

Apelujeme na vás a opravdu prosíme, abyste si četli Informace!
Jsou klíčové, a bez nich se ve hře ani při registraci neobejdete!

Registrace může schválit kdykoliv z admin teamu.

TémaOdpovědíPoslední odpověď
Připnuté témaSetia
1icon
Téma s odpověďmiLotus
2
Poslední odpovědiU Ž I V A T E L