Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Liška šedá

Liška šedá
Liška šedá či liška šedostříbrná je poměrně velká liška, která obývá území jižní Kanady, jižní část Spojených států amerických a Střední Ameriky až po Venezuelu. Je štíhle stavěná a obratná šelma, která jako jediná z lišek umí lézt po stromech. Její tělo (bez ocasu) měří na délku 52–68 cm, ocas měří mezi 30 až 40 cm. Má krátké uši, výrazné oči a její hmotnost se pohybuje kolem mezi 2 a 7 kg.
Liška šedá je šelma s převážně noční nebo soumračnou aktivitou a žije samotářsky. V Saeronu sice může být ve skupině, běžně ale v přírodě žije samotářským životem. Berte na to tedy ohled, nezmiňujte smečky, skupiny ani nic podobného při vaší registraci.
Vlastnosti na začátek hry: Síla: 5%
Rychlost: 4%
Obratnost: 6%
Vytrvalost: 5%
Limity u vlastností: Síla: 80%
Rychlost: 70%
Obratnost: 80%
Vytrvalost: 50%
Magické limity: vrozená + 7 dokoupitelných, 4 specifické
Vzhled
Jak už z jejího názvu plyne, většinou je její zabarvení bílo-šedivé, ale často se objevují i jedinci s barvou zlatou.
-U lišky šedé musí vždy zůstat černé odznaky na hlavě. Převládající barva musí být černá / šedá / béžová. Může se zesvětlit / ztmavit šedá barva, přidat odznaky v hnědé / oranžové, měnit rozsah barev. Oči jsou vždy hnědé.
(klik pro plnou velikost)
Vzhledy z nabídky je možné upravovat dle pravidel výše. Můžete přidat také jizvy.
ID1 ID2
ID3 ID4
ID5 ID6
ID7 ID8
Speciální (vzácné) vzhledy
Tento vzhled si můžete vybrat pouze v případě, že vaší postavě sepíšete jak kvalitní povahu, tak i příběh. U albína je žádoucí popsat, jak se mu podařilo se svým výrazným vzhledem přežít v přírodě, jak ho brali ostatní a td. Tyto vzhledy může mít jen omezený počet hráčů (jakmile nebudou dostupné, tak odsud zmizí).
ID9 ID10

V průběhu hry si můžete vzhled vaší lišky upravit k obrazu svému. Je možné přidat nepřírodní barvy, šperky, a spoustu dalších věcí, které vás napadnou. Na všechny tyto bonusy si ale musíte našetřit až časem ve hře.


Uživatel