Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Liška polární

Liška polární
Liška polární je houževnatá psovitá šelma. Na životě není ohrožena ani při teplotě -50 °C, nebo nižší a pro takové extrémy je vybavena především hustým, vícevrstvým a nepromokavým kožichem.
Často bývá napadána a zabíjena liškou obecnou, která proniká na její území. Případné nesympatie k tomuto druhu jsou možné.
Není zatvrzelým samotářem. Může žít pohromadě s několika rodinami.

Tělo měří 50–65 cm, ocas asi 40 cm a výška v kohoutku se pohybuje kolem 30 cm. Hmotnost se pohybuje v rozmezí 4–7 kg, samci jsou obvykle poněkud větší než samice.
Vlastnosti na začátek hry: Síla: 3%
Rychlost: 6%
Obratnost: 7%
Vytrvalost: 4%
Limity u vlastností: Síla: 50%
Rychlost: 70%
Obratnost: 70%
Vytrvalost: 60%
Magické limity: vrozená + 8 dokoupitelných, 4 specifické
Vzhled
U lišky polární jsou dovolené jen jemné hnědé / černé odznaky. Vždy musí být dominantní bílá barva.
(klik pro plnou velikost)
Vzhledy z nabídky je možné upravovat dle pravidel výše. Můžete přidat také jizvy. Oči mohou být hnědé / žluté.
ID1 ID2 ID3
Speciální (vzácné) vzhledy
Tento vzhled si můžete vybrat pouze v případě, že vaší postavě sepíšete jak kvalitní povahu, tak i příběh. U albína je žádoucí popsat, jak se mu podařilo se svým výrazným vzhledem přežít v přírodě, jak ho brali ostatní a td. Tyto vzhledy může mít jen omezený počet hráčů (jakmile nebudou dostupné, tak odsud zmizí).
ID4 ID5

V průběhu hry si můžete vzhled vaší lišky upravit k obrazu svému. Je možné přidat nepřírodní barvy, šperky, a spoustu dalších věcí, které vás napadnou. Na všechny tyto bonusy si ale musíte našetřit až časem ve hře.


Uživatel