Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Liška obecná

Liška obecná
Nejrozšířenější divoce žijící zástupce šelem. Oblast jejího přirozeného výskytu zahrnuje Eurasii, Severní Ameriku a severní Afriku.
Relativně štíhlá psovitá šelma s poměrně dlouhýma špičatýma ušima a dlouhým huňatým ocasem. Tělo je 100 až 140 cm dlouhé včetně oháňky a v kohoutku 30 až 40 cm vysoké. Oháňka měří 35 až 45 cm. Tělesná váha značně kolísá, udává se rozpětí 4 až 10 kg, výjimečně může přesáhnout i 12 kg.
- Dává přednost hustým lesním porostům, kde nachází dostatek úkrytů.
- ! Samotář. Netvoří smečky ani rodiny. V Saeronu sice může být ve skupině, běžně ale v přírodě žije samotářským životem. Berte na to tedy ohled. Nezmiňujte smečky, skupiny ani nic podobného při vaší registraci.
>> Více informací o lišce obecné
Vlastnosti na začátek hry: Síla: 8%
Rychlost: 3%
Obratnost: 2%
Vytrvalost: 7%
Limity u vlastností: Síla: 100%
Rychlost: 60%
Obratnost: 50%
Vytrvalost: 80%
Magické limity: vrozená + 6 dokoupitelných, 4 specifické
Vzhled
V přírodě se běžně vyskytuje ve dvou barevných kombinacích: Rezavá a stříbrná (černá) barva.
- U Rezavé lišky musí vždy zůstat černé končetiny, černé špičky uší, bíla srst na spodní části těla a na špiče ocasu.
- U černé (stříbrné) barvy, musí vždy zůstat převládající černá barva / tmavě šedá barva, černé končetiny a černé uši.
Oči mohou být hnědé, nebo žluté.
(klik pro plnou velikost)

Speciální (vzácné) vzhledy
Tento vzhled si můžete vybrat pouze v případě, že vaší postavě sepíšete jak kvalitní povahu, tak i příběh. U albína je žádoucí popsat, jak se mu podařilo se svým výrazným vzhledem přežít v přírodě, jak ho brali ostatní a td. Tyto vzhledy může mít jen omezený počet hráčů. Pokud je některý ze vzhledů již obsazen, bude z této galerie dočasně smazán.

V průběhu hry si můžete vzhled vaší lišky upravit k obrazu svému. Je možné přidat nepřírodní barvy, šperky, a spoustu dalších věcí, které vás napadnou. Na všechny tyto bonusy si ale musíte našetřit až časem ve hře.


Uživatel