Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Liška korsak

Liška korsak
Vyskytuje se ve stepích, polopouštích a pouštích střední Asie od jihovýchodní Evropy přes Kazachstán až po východní část Mongolska, Číny až po Bajkal.
Velikost těla korsaka se pohybuje od 45 do 60 cm. Celková délka těla bývá v rozmezí od 70 do 90 cm. Výška v kohoutku je asi 30 cm a hmotnost se pohybuje od 1,6 do 3,2 kg.
- Přes den žije převážně v norách, které vyhloubili již živočichové před ní a žije typickým nočním životem (aktivní zejména v podvečer a v noci).
- Žije v rodinných skupinách, které čítají několik jedinců (většinou rodiče a jejich mláďata).
- Její hustý kožich jí přizpůsobuje do chladného klimatu, ale dokáže žít také v teplých krajinách. Umí přežít i poměrně dlouhou dobu bez vody a dokáže takováto území, kde daleko není vodní plocha, obývat.
Vlastnosti na začátek hry: Síla: 3%
Rychlost: 7%
Obratnost: 7%
Vytrvalost: 3%
Limity u vlastností: Síla: 60%
Rychlost: 70%
Obratnost: 60%
Vytrvalost: 60%
Magické limity: vrozená + 7 dokoupitelných, 4 specifické
Vzhled
U lišky korsak jsou dovolené znaky hnědé, béžové, šedé a bílé barvy. Oči jsou vždy žluté.
(klik pro plnou velikost)
Vzhledy z nabídky je možné upravovat dle pravidel výše. Můžete přidat také jizvy. Oči mohou být hnědé / žluté.
ID1 ID2 ID3
ID4 ID5
Speciální (vzácné) vzhledy
Tento vzhled si můžete vybrat pouze v případě, že vaší postavě sepíšete jak kvalitní povahu, tak i příběh. U albína je žádoucí popsat, jak se mu podařilo se svým výrazným vzhledem přežít v přírodě, jak ho brali ostatní a td. Tyto vzhledy může mít jen omezený počet hráčů (jakmile nebudou dostupné, tak odsud zmizí).
ID7

V průběhu hry si můžete vzhled vaší lišky upravit k obrazu svému. Je možné přidat nepřírodní barvy, šperky, a spoustu dalších věcí, které vás napadnou. Na všechny tyto bonusy si ale musíte našetřit až časem ve hře.


Uživatel