Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Liška kana

Liška kana
Liška kana neboli liška Blanfordova je malá psovitá šelma, vyskytující se v jihozápadní Asii. Je blízce příbuzná fenkovi. Jedná se o vzácný, málo známý druh. Je drobná, nízkonohá šelma s velmi hustou a dlouhou srstí, zejména na ocase. Její tělo měří 40 – 44 cm, ocas 33 cm, hmotnost dosahuje 0,7 – 2 kg.
Kana se vyskytuje v jihozápadní Asii od Pákistánu a Tádžikistánu po Izrael, Egypt, a východní Turecko. Přes Sinajský poloostrov zasahuje do Afriky, kde žije v severovýchodním Egyptě. Vyskytuje se hlavně v horských oblastech a studených pouštích, její hustá srst je adaptací na prostředí s extrémními výkyvy teplot během dne.
Vlastnosti na začátek hry: Síla: 2%
Rychlost: 8%
Obratnost: 5%
Vytrvalost: 5%
Limity u vlastností: Síla: 40%
Rychlost: 70%
Obratnost: 80%
Vytrvalost: 60%
Magické limity: vrozená + 8 dokoupitelných, 4 specifické
Vzhled
Zbarvení je pískové se šedými tóny na hřbetě a ocase, břicho, končetiny a tlama jsou většinou bílé. Od očí ke koutkem tlamy vedou tmavé proužky, podobně jako u geparda.
(klik pro plnou velikost)
Vzhledy z nabídky je možné upravovat dle pravidel výše. Můžete přidat také jizvy. Oči mohou být hnědé / žluté.
ID1 ID2
ID3 ID4
ID5 ID6
Speciální (vzácné) vzhledy
Tento vzhled si můžete vybrat pouze v případě, že vaší postavě sepíšete jak kvalitní povahu, tak i příběh. Tyto vzhledy může mít jen omezený počet hráčů.
ID7

V průběhu hry si můžete vzhled vaší lišky upravit k obrazu svému. Je možné přidat nepřírodní barvy, šperky, a spoustu dalších věcí, které vás napadnou. Na všechny tyto bonusy si ale musíte našetřit až časem ve hře.


Uživatel