Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Edgar


(© arkwildlife.co.uk)

Informace

Jméno Edgar
DruhStraka obecná
Pohlavísamec
VlastníkAngus
Povaha
Edgar, podobně jako jeho liščí spojenec, je tvorem břitké inteligence, kterému neunikne vůbec nic, co se kde šustne. Smysl pro detail se mu rozhodně hodí, je totiž nesmírně zvědavý, nenechavý a strká svůj obratný zobák do všeho, zejména pak do toho, po čem mu vůbec nic není. Nedokáže si zkrátka pomoci – snad by se dal označit za takovou ptačí variantu vesnické drbny, která celé dny vysedává u okna a sleduje životy ostatních, aby pak mohla svoje poznatky vyslepičit dál. I když, jestli Edgar něco poví nebo ne, to je vždycky taková loterie. Rád si totiž hraje na tajemného a ještě raději se s Angusem i s kýmkoliv jiným, kdo je ochoten poslouchat, slovně špičkuje a pošťuchuje, takže o svých cestách a poznatcích často mluví v náznacích a hádankách.
V srdci je Edgar rebel, provokatér a pokušitel, má rád zábavu, ač jeho smysl pro humor by někomu mohl chvílemi přijít poněkud škodolibý. Je nespoutanou duší přelétavé podstaty a tak se v Angusově blízkosti zdržuje podle nálady. Po většinu času se drží poblíž, posedává na stromech nebo poskakuje po zemi kolem lišáka, ale když ho začne pomalé tempo Angusových cest nudit, někdy se i na několik dní vytratí. Nakonec se ale vždy vrátí ke svému liščímu příteli. Patří přece konec konců k sobě, jeden druhému hlídají záda a pomáhají si.
Zajímavosti
Edgar je – až na onu nenápadnou bílou záři, která ho provází – typickým samcem straky obecné s rozpětím křídel 60 cm a vahou okolo 230 g. Pera na ocase a křídlech se mu na slunci lesknou krásnými kovově zelenými a modrými odstíny.

Dovednosti a magie

Speciální dovednosti
Edgar oplývá opravdu dobrým zrakem a postřehem. Zahlédne cokoliv, co se poblíž něj šustne. Může tedy ze vzduchu informovat i o takových detailech v okolí, které by jinak bylo velmi snadné přehlédnout.
Magie, které vlastní každý patron:
Telepatická komunikace se svou liškou.
Zmizení, kdykoliv se patronovi zachce.
Doplňující magie:
...
...
...


Uživatel