Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Registrace


Téma: Irorus

Zaslal/a 26.3.2021 13:29

• Jméno lišky: Irorus
• Druh lišky a její vzhled: http://saeron.cz/upload/01avataryn/obecna/ID5.png
• Pohlaví: samec
• Rodina:
Matka/Otec: Brira /Syriah
Bratři: Alarius, Feralas
• Datum narození: 28.02.2018
• Povaha Irorus je od základu klidný snílek, který má častěji hlavu v oblacích než na zemi. Je rozhodně dost přemýšlivý a často namísto toho, aby šel do otevřeného konfliktu, tak spíš jen pokrčí v duchu rameny a neřeší to. Málokdy se dává do otevřeného sporu a nejde jen o to, že by jej nemusel vyhrát. Přijde mu tak nějak zbytečné se bavit s hlupáky, které umí maximálně urážet ostatní, což jim dává i jasně najevo. Obvykle se pak ke sporu ani nedostane, protože lišák se raději otočí a odejde, než aby se obtěžoval se s někým takovým bavit.
Umí být milý a přátelský, ale obvykle spíš mlčky vyčkává a čeká, co se stane. Proto je u něj dost nezvykem, když se ohradí nebo ozve, avšak i to se jednou za čas může stát. Není úplně typ, co by litoval svých slov nebo činů. Většinu dělá pro to, aby opravdu nebylo čeho litovat a omlouvat se sice umí, ale málokdy k tomu opravdu oprávněný důvod.
Rád pomůže komukoli, ale nic na světě není zadarmo a Irorus si zvykl vyžadovat za svou pomoc nazpět jisté proti službičky... A pokud mu nejsou dodány nebojí se náhle se velice nahlas ozvat a probudit tak v lišce zlé svědomí, že nesplnila svůj úkol a nesplatila tak svůj dluh.
Miluje prozkoumávání a máločeho se skutečně zalekne, avšak to vede i k negativním vlastnostem jako např. zbytečná tvrdohlavost, nebo dokonce i někdy až přílišná upřímnost. Nemluvě o tom že ve chvíli, kdy snad i někomu ublíží, nebere to stále jako svou vinu.
Jeho primárním zájmem je léčení a zvláštnosti liščího těla, kterých by později mohl využít.
Může se zdát trochu kontrastní osobou, protože na jednu stranu umí velice dobře naslouchat, na druhou však donutit ho naslouchat je složitější. Obvykle má Irorus hlavu příliš vysoko v oblacích. Nejedná se o žádného hlupáka a rozhodně se neutápí v sebelítosti, pokud se stane něco, co se mu nepozdává, pokračuje dál životem a obvykle se tváří, že se to nestalo.


icon #006522
Herrea
Vítej v Saeronu! :)
Tvoje registrace je tak nějak na hraně. Nakonec jsme se rozhodli ti jí vrátit, s pár výtkami.
Hlavní problém je skladba vět, která je často trochu nešťastná a někdy jde špatně pochopit. Také je v povaze (na poměrně krátký text) dost překlepů, a chybí ti hodně čárek.
Doporučuji nespěchat, a znovu si text přečíst. Určitě najdeš chybky a třeba tě i napadne, jak by některé věty mohly znít lépe.

Z toho, co jsem si všimla:
- se bavit s hlupáky, které umí maximálně urážet ostatní = správně: se bavit s hlupáky, kteří umí maximálně urážet ostatní.

- mlčky vyčkává a čeká = Stačí buďto aby mlčky čekal, nebo vyčkával. Nemusí mlčky vyčkávat i čekat :)

- Většinu dělá pro to, aby opravdu nebylo čeho litovat = Nemyslela si spíš, že dělá vše proto, aby nebylo čeho litovat?

- omlouvat se sice umí, ale málokdy k tomu opravdu oprávněný důvod. Věta nedává smyls. Nejspíše ti zde vypadlo slovo . Také bych zde vynechala slovo opravdu, opět je zde zbytečně navíc.

- A pokud mu nejsou dodány nebojí se náhle se velice nahlas ozvat. = A pokud mu nejsou dodány, nebojí se nahlas ozvat.

Takto zvláštně poskládaných vět bych mohla najít opravdu mnoho. Osobně ti doporučuji psát spíše kratší věty, ve kterých se nebudeš ztrácet, protože mi občas přijde, že při jejich psaní ti občas i mizí původní smysl, který měla daná věta mít. Třeba čtvrtý odstavec je snad jedna dlouhá věta, která spolu jako celek moc nesouvisí.
Když bude text o něco kratší, vadit mi to nebude. Spíše se pokus zlepšit obsah a jak jsem řekla, psát spíše kratší věty. Myslím, že ti to pomůže.

Pokud bys potřebovala s něčím poradit, napiš mi klidně do vzkazu.
hodně štěstí,
HerrU Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
Liška na fotce
(16.4 23:59)