Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Registrace


Téma: Ravinder

Zaslal/a 12.2.2021 0:54

RavinderJméno: Ravinder
Pohlaví: samec
Druh: liška obecná (vzhled popsán na konci)
Rodiče: matka Dhara, otec Arnav
Sourozenci: Aisha(♀), Chaitali(♀), Darahaas(♂†), Hemanshu(♂), Samar(♂)
Datum narození: 13. 5. 2017
Povaha:
"Ahoj, já jsem Ravinder, ale přátelé mi říkají troubo. Nebo Ravi."
Pokud na tohoto veselého lišáka náhodou natrefíte, určitě vás počastuje energickým pozdravem ve svém typicky výrazném vysokém hlásku. Ravi je společenský, přátelský tvoreček, který rád navazuje nové známosti. Na prvním dojmu se u něj jisto jistě podepíše jeho široký úsměv a otevřené, skoro až naivní vystupování.
Nejde o žádného ostražitého a bystrého lišáka zbytého životem a znechuceného vlastní existencí, třebaže už si také zažil své. Ravi je totiž neskutečný smolař a nemotora a kam vkročí, tam ho sledují nějaké potíže, trable a pohromy. Někdo by řekl, že dokáže vyvolat sněhovou lavinu i uprostřed léta a v zimě rozzuřit spící vosí hnízdo bez mrknutí oka. Pokud je každému při vstupu na tento svět přidělen do vínku nějaký talent, tohle je určitě ten jeho. Ravi s tím ale žije celý svůj život, a za tu dobu se to naučil snášet a přijímat jako fakt, který nezmění. Je prostě nešikovný. Svým blízkým přináší do života smůlu a neštěstí. To bude beztak pravděpodobně hned ta druhá věc, kterou vám po pozdravu prozradí. To abyste byli připravení a věděli, s čím si zahráváte. Protože přesto, že vás Ravi teprve potkal, už teď mu na vás záleží. A pokud se s ním kvůli tomu nebudete chtít zaplétat? Pochopí to, však byste nebyli první ani poslední...
Ravi je kvůli svému "prokletí" už zvyklí na samotu, ale za každou společnost je upřímně rád. Samota ho ubíjí, ale je to nutné zlo, které musí podstoupit, aby ostatní mohli být spokojení. A on chce pro všechny jen to nejlepší.
Pro ostatní by se rozdal, to už jste myslím jistě pochopili. Navíc to není žádná záhadná osobnost, číst se v něm dá jako v knížce. S velkými písmeny. A obrázky. Hodně obrázky. Ravinder se s ovládáním svých emocí moc nezabývá a jeho projevy tak bývají velmi výrazné a upřímné.
Občas musíte být s tímto lišákem trpělivý. Je sice převážně veselý a velmi ochotný, pokud na něj však příliš naléháte nebo je na něj vyvíjet velký nátlak, ať už kvůli rozhodování nebo očekávání, lišák to nemusí zvládat dobře a výsledku se nikdy nedočkáte, protože se buď sesype nebo uteče. Ravi velmi špatně snáší nepříjemné hrubé zacházení, smrt a další různé druhy špatných zpráv.
Může působit hloupoučkým dojmem, ale dovede se rychle naučit, co po něm vyžadujete, aby vám udělal radost. Není dobrý v dělání jakýchkoliv rozhodnutí. Nemá rozhodování vůbec rád. Kvůli své nemotornosti postrádá velkou část sebevědomí, není vzpurný a je velmi neprůbojný. Jedná se o následovníka, nikoli vůdce. Ravi není pro manipulativní osobnosti žádnou výzvou. Jde sice v rámci přesvědčení o obecně kladnou osobnost, může se však uchýlit k nepěkným činům pokud věří, že ve skutečnosti dělá správnou věc. Pravděpodobně stejně svolí ke všemu, co byste od něj žádali, když to jen trochu šikovně zaobalíte.

Zajímavosti:
- Ravi má ze všech zvířat nejraději světlušky. V noci vyhledává místa, kde jich je hojně a povídá si s nimi jako s vlastním druhem. Předstírá, že mu rozumí a odpovídají blikáním světélek.
- Ucho Ravimu natrhl jeho bratr Samar v rámci "výchovné životní lekce".

Vzhled: ID3 (liška obecná)
+ zvednuté černé ponožky na předních tlapách po lokty
+ pročernění spodku ocasu a kolem bílé špičky
+ celý bílý spodek krku
+ protáhnout bílou na čumáku až ke konci "tváří"
+ černý šmouha pod ušima a na špičce čumáku
+ bílý vnitřek uší
+ natržené pravé ucho
->ukázka
+ oči prosím hnědé

Magie: ???
Vlastnosti: ???


icon #006240
Herrea
Hezká registrace, schváleno, vítej u nás :)
#006242
Ravinder
Děkuji. Ještě poprosím opravit jméno otce v profilu, Raviho otec se jmenuje Arnav (zabloudilo se mi tam nějaké cizí... :D)U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
Valentýn, lásky čas