Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Registrace


Téma: Aelos

Zaslal/a 10.8.2020 13:42

Jméno lišky: Aelos
Druh lišky: liška šedá
Pohlaví: samice.
Rodina:
otec: Dricin
matka: Amanie
• Datum narození: 1.4.2018
Povaha: Je velmi ostražitá a nedůvěřivá, což se odráží na jejím chování. Když už je ve větší společnosti, chová se tiše a spíše poslouchá, než mluví. Málokdy někomu svěří, co si doopravdy myslí a své myšlenky si nechává pro sebe. Své přátele si vybírá velmi ostražitě a dlouhou dobu jí trvá, než se s někým doopravdy spřátelí. V hloubi srdce ukrývá vznětlivost, jednou za čas se neudrží a na někoho se hrozně rozčílí, což by od ní nikdo nečekal.
Více než společnost má ráda samotu v lesích. Má tendenci celé dny pobíhat po lesích. Někdy lze zastihnout, jak zamyšleně pohlíží so západu slunce. Je spíše samotářská a vyhýbá se ostatním, hlavně zástupcům vlastního rodu. Nemá ráda pokrytce a pochlebovače..
Ač se chová spíše plaše, je odhodlaná se bránit a svůj život nikomu nechce nechat lacino. Rvačky ale nevyhledává a snaží se vše řešit mírovou cestou, i když není ochotna ze svého přesvědčení ustoupit.
Je velmi zvědavá a zvídavá, vždy se snaží na vše přijít. Ráda cestuje a chce všechno vidět, do všeho strká nos a všechno zkoumá. Jediné co jí dokáže odradit, je příliš mnoho lišek na daném místě. To jí dokáže odradit skoro od všeho.


icon #005173
Herrea
Vítej :)
Jsem v práci, ale jenom ti poradím narychlo s tím nejdůležitějším: povahu by to chtělo určitě prodloužit. Přidat více povahovych prvků. Můžeš se podívat na již schválené postavy pro inspiraci.
A chybí ti vzhled :)

HerrU Ž I V A T E L