Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.
< návrat zpět

Registrace


Téma: Saite

Zaslal/a 16.7.2020 18:05

Jméno: Saite
Druh a vzhled: Liška obecná, ID 5

Pohlaví: Samice
Rodina:

Matka/Otec: Itesa/Etias
Sourozenci: Setia, Tesai, Iaset, Aseti

Datum narození: 21.6.2016
Povaha:

„Někdo mi tu pečeť vlíp…Saite je manipulativní a lstivá, bohužel ji neznal líp“. Od prvního pohledu na tuhle lišku byste řekli, že je učiněný andílek. Ráda každému pomáhá, je milá a přátelská. Vyhledává společnost ostatních lišek, a pokud chtějí, tak se jim snaží pomoci. Možná si někdo může myslet, že pomáhá pouze z nějakého důvodu, aby měla z toho nějaký prospěch. Tak to ale není. Saite se už dost poučila, že nemůže nechat ostatní, aby za ní něco dělali a že lstí a manipulací ne vždy něčeho dosáhne. Dost se na ni podepsala výchova rodičů, kteří, možná díky tomu že byla poslední z vrhu, tak se ji snažili vše dopřát a dělali vše, co ji na očích uviděli. Ona se tomu nebránila, proč taky že ano. Pokud jde o potravu nebo třeba úklid brlohu, nechávala to na ostatních liškách. Saite si myslela, že je to díky tomu, že je přece miláček rodičů, a když tak hezky prosí, proč by jí to neudělali. Jenže tomu tak nebylo. Ve skutečnosti měli strach, protože Saite chodila často a ráda žalovat a spoustu věcí si přibarvovala. Neviděla v tom nic špatného, prostě myslela jen na sebe a svůj prospěch. Mnohdy třeba také simulovala (a že to uměla a umí dokonale), že ji bolí packa nebo je nemocná, jen aby nemusela nic dělat. Díky tomu, že spoléhala na ostatní, neuměla dost dobře lovit a to se, jí vymstilo. Většinou musela spoléhat na menší a velmi slabá zvířata…s tím souvisí také to, že kořist většinou byla chudá na živiny. Po rozpadu rodiny se změnila a to velmi výrazně. Přestala být tak manipulativní a vypočítavá. Naučila se, že když něco chce, musí zkrátka přiložit tlapku k dílu. Už tu nejsou rodiče, kteří by ji ochránili nebo někdo kdo by za ní nalovil. Musí spoléhat sama na sebe. Je to tvrdá zkouška, těžká zkouška…z rozmazlené princezničky se musí stát naprosto jiná liška, než byla předtím. Jak bylo naznačeno výše, snaží se ostatním pomáhat, ale již v tom není ta vypočítavost jako kdysi. Občas jí sice někdy přepadne chuť a vrátí se do starých kolejí…ale to není vždy, a pokud se to někdy stane, pocítí na hrudi takový zvláštní pocit…píchání, těžkosti, zkrátka studu a snaží se svou chybu napravovat.

Sourozenectví se Setií domluveno.


icon #005119
Herrea
Vítej znovu :)
Vidím tam podobnou chybu jako skoro u každé registrace, povaha není úplně povaha. Mícháš tam prvky, co by patřily spíše do příběhu. Jednoduše řečeno - pokud chceš popsat, jak se k ní chovali rodiče a jak se to na ní podepsalo, vypiš si příběh, třeba jenom v bodech. Tam vypiš nejdůležitější části z jejího života od narození, až po příchod na Saeron. Popiš hlavně posáže, které na její vývoj měly největší vliv a i to samo o sobě ti pomůže, vyjasnit si její povahu.

V povaze nás zajímá popis její povahy. Ne to, že nemusela uklízet brloh, ne to, že byla miláček rodičů a tak podobně. V podstatě jsme se tam o ní skoro nic nedozvěděli.

Mohlo by ti pomoct třeba pro inspiraci tohle:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Temperament

Vyber si některé povahové vlastnosti a pak už je můžeš jenom rozvádět. Jak se chová sama, s přáteli, ve skupině, s rodinou. Jak daleko je ochotná zajít pro ostatní, je to hrdinka, nebo srab? Pesimista, nebo optimista? Bázlivá, spíše se straní, nebo musí být středem pozornosti? A tak dále, a tak dále. :)

Hodně štěstí s úpravou,
Herr
icon #005208
Herrea
Máš pořád zájem o to, registraci dokončit? Dlouho si o sobě nedala vědět, dávám ti ještě 10 dní, poté bude registrace smazána. :)
#005243
avatar
Ano, mám zájem...v nejbližších dnech se pokusím zaslat opravu. Měla jsem náročné období ve škole (bakalářka, státnice), ale už je vše v cajku 1 :-)

Dobře, v pořádku :)
imgU Ž I V A T E L