Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Registrace

Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena (A-Z), tečku (.) a pomlčku (-). Maximální délka je 24 znaků. E-mailová adresa je povinná.

Uživatelské jméno
Heslo
Heslo (kontrola)
E-mail
Informační e-maily zasílat informační e-maily
Kontrola captcha

Podmínky

- Na celém webu platí zákaz tapetování, nevhodného vyjadřování, napadání jiných hráčů, rozesílání reklam! Tyto věci se počítají mezi nejhrubější porušení pravidel Saeronu a hrozí za ně i vyhození ze hry a následná blokace IP adresy.
- Jakékoliv vynášení obrázků a textu je přísně zakázáno! Porušujete tím především autorská práva. Obrázky a texty patří jejich právoplatným autorům.
- Vaše postava není všemocná ani vševědoucí. Co víte vy, nemusí nutně vědět ona. Rovněž také nehrajete za nesmrtelného. V tomto ohledu se při hře snažte co nejvíce přiblížit realitě. Například nemůže jakožto liška ulovit medvěda, dospělou srnku, nemůžete vyhrát souboj s vlkem a tak dále. Jako liška neznáte svět lidí, nemůžete proto v příspěvcích zmiňovat nic na toto téma, a v neposlední řadě také nevidíte do hlavy svému spoluhráči.
- Smíte mít pouze jednu postavu, pokud vám nebude vedením povoleno si založit další.

Uživatel