Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Weron utíkal, jak nejrychleji mohl, ale vlci byli čím dál blíž a blíž. Rozhlédl se po okolí, ale nikde neviděl strom na který by mohl vyskočit a nebýt tak vkům na dosach tlam. Pomalu ale jistě mu docházely síly a tak musel rychle vymyslet záložní plán. Z čista jasna se přímo před ním objevil veliký strom, s korunou sahající až k nebi. On však nestihl zareagovat a do stromu narazil.. Weron se vzbudil s bolestí na hlavě a když zvedl packu, aby se na tom místě poškrábal, zjistil že tam má menší bouli. Asi se během snu bouchnul do kořene vedle kterého spal.”Uff, to byl ale sen,” Zabrblal si pro sebe. Pomalu se zvedal ze země, aby mohl pokračovat na své cestě. Byl docela žíznivý a tak se s cílem najít vodu rozběhl dál.

// Jezero Arges

//za hranicemi

Weron si se smutným výrazem v očích poklusával rovnou za svým nosem. Zrovna ho opustil poslední lišák, kterého potkal. Nyní si neměl s kým povídat a z koho si dělat srandu... Nastala noc a jemu začínala být zima. Okolo sebe neviděl nic kde by se mohl na chvíli zastavit, aniž by mu zima nebyla a vyhrabat si rychle nějakou noru... na to byl moc líný. Pak spatřil malé mihotající se světélko a hned vedle další a další.. Otevřel tlamu úžasem a pomyslel si: to se mi snad jenom zdá. Hned mu bylo jaksi veseleji, ale zmohla se ho únava. Měl bych si najít nějaký úkryt, kde bych se mohl chvíli prospat a načerpat energii. Ale už se mu nechtělo jít dál. Došel tedy k nejbližšímu stromu s vystouplými kořeny a lehl si mezi ně. Zavřel oči a nechal se objímat chladným větrem...
U Ž I V A T E L