O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

<-- Mimo Saeron
Na svůj druh normálně vzrostlá liška se co nejtišší chůzí brodila tím čistým sněhem, kterým byla celá louka pokrytá. Její kroky byly pomalé a hodně opatrné, už ani nepamatovala kdy naposledy něco snědla. Naneštěstí pro ni, nikdy nepatřila mezi nejzdatnější lovce, když si potřebovala něco ulovit, bylo to vždy na dlouho.
To, že se dostala opět na úplně nové místo si ani nepovšimla, byla cestovatelka, stěhovala se pořád, tohle místo sice bylo nové, ale ne o moc zajímavější jak jakékoliv předešlé.
Zkrátka tomu nedávala nijak velkou váhu. Čemu naopak věnovala dost své pozornosti, bylo stvoření, které v jednu chvíli vyrušilo to hrobové ticho. Cukla sebou a pohlédla směrem odkud se náhle rozletěl malý opeřenec. Tohle rozhodně nebylo nic pro ni, ovšem to s jakou rychlostí vyletěl ji ani trochu nesedělo.
Naklonila hlavu trochu na stranu v té potlačované zvědavosti a oči ještě nějakou chvíli upírala na část louky, světlá pokrývka třpytící se pod paprsky slunce, ale nebyla moc příjemná na pohled a tak to nakonec vzdala a zaměřila se opět na věci kolem sebe.
Nikdy nebyla moc opatrná, jen co je pravda, možná kdyby věnovala víc pozornosti té béžové šmouze na bílém podkladu, či podivnému pachu, který se tu náhle zjevil, její hloupé hlavičce by i došlo, že tu něco nesedí. Ovšem jak už bylo řečeno, opatrnost nikdy nebyla její hlavní stránka. A tak se její maličkost dále starala sama o sebe, jako by se nic nedělo.
U Ž I V A T E L